iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Pagrindinis > Apie Vilnių > Kur apsistoti

UrbiHop

starstarstar
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 5 252 6262
El. paštas: book@urbihop.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Užimtumas ir Kainos
Atvykimo data:
Išvykimo data:
Kambariai:
Suaugusieji:
Šiuo metu veikiantis viešbutis adresu Ąžuolyno g. 7 yra pavadintas UrbiHop ir restornas U. Tai viešbutis ir restoranas gyvenantys miesto ritmu. Vos už 2 km nuo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ bei už 6 km nuo Vilniaus centro ir senamiesčio įsikūrusiame viešbutyje „Urbihop Hotel“ yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Skirtingai apipavidalintuose numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius ir oro kondicionierius.

Restorane „U“ patiekiami iš sezoninių ir vietinių produktų ruošiami įvairūs tarptautiniai valgiai. Svečiams kasryt gaminami karšti ir šalti savitarnos pusryčių patiekalai. Pageidaujantys svečiai pusryčius gali rinktis iš valgiaraščio. Visą parą, be išeiginių dirbančiame vestibiulio bare siūlomi gėrimai ir užkandžiai.

„Urbihop Hotel“ registratūra dirba visą parą. Viešnagės metu galėsite naudotis visa reikalinga įranga aprūpintomis įvairiomis konferencijų salėmis.

Viešbučio apylinkėse siūlomos įvairios sporto ir laisvalaikio pramogos. Netoliese yra SEB ir „Utenos“ arenos bei futbolo stadionas „Sportima“. 

UrbiHop UrbiHop UrbiHop UrbiHop UrbiHop UrbiHop UrbiHop UrbiHop

Susijusios vietos

ups