iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Pagrindinis > Apie Vilnių > Kur apsistoti

Europa Royale Vilnius

starstarstarstar
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 5 266 0770
El. paštas: vilnius@europaroyale.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Užimtumas ir Kainos
Atvykimo data:
Išvykimo data:
Kambariai:
Suaugusieji:
Keturių žvaigždučių viešbutis Europa Royale Vilnius įsikūręs nuostabioje vietoje – pačiame Vilniaus senamiestyje, savo puošnumu išsiskiriančiame XIX amžiaus pastate. Pro kambarių langus atsiveria puikūs vaizdai į vienas švenčiausių Vilniaus vietų - Aušros Vartus, Šv. Kazimiero bažnyčią bei Šventosios Dvasios vienuolyną. Pasukus į kitą pusę nuo viešbučio įėjimo per 2 min pėsčiomis pasieksite Rotušę ir svarbiausią miesto aikštę, kurioje žiemos metu puikuojasi Kalėdinė eglė, o kitais metų laikais – įvairios meno instaliacijos.

Pagrindiniai miesto kultūriniai ir laisvalaikio centrai,  žymiausi miesto restoranai ir stilingos parduotuvės, Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertų salės – viskas šalia Europa Royale Vilnius keturių žvaigždučių viešbučio Vilniuje.

Visi 54 kambariai yra skirtingų dydžių ir išplanavimų, siekiant išsaugoti autentiškas istorinės sienas ir formas. Tai viešbučiui suteikia išskirtinio jaukumo ir istorinės dvasios.

Keturių žvaigždučių viešbučio restoranas MEDININKAI yra vienas seniausių restoranų Vilniaus senamiestyje, besididžiuojantis savo vyno rūsiu, kurio istorija siekia net XVI amžių.

Viešbutis Vilniaus senamiestyje Europa Royale Vilnius gali pasiūlyti dvi konferencijų sales su naujausia konferencijų įranga renginiams iki 60 dalyvių.

Atvykimas / Išvykimas: atvykimas nuo 14.00 val., išvykimas iki 12.00 val.

Viešbutyje galima atsiskaityti: vietine valiuta Litais, Eurais bei kreditinėmis kortelėmis: VISA, American Express, Eurocard / Mastercard, Maestro.

Automobilių stovėjimo aikštelė: saugoma automobilių stovėjimo aikštelė viešbučio kieme.

Europa Royale Vilnius Europa Royale Vilnius Europa Royale Vilnius

Susijusios vietos

ups