iVilnius.lt

Gruodžio 10 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Subway

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 2.57 iš 5
Stars
Telefono nr.: -
El. paštas: -
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 2.4       Maistas 2.2       Meniu 2.6       Interjeras 2.8  
2.57
Pirmoji „Subway“ užkandinė Vilniuje. Užkandinės plotas apie 100 kvadratinių metrų, joje dirba 10 žmonių. Kainuos nuo 9 litų.

Kliento įvertinimai

user
Audrius
Balandžio 28, 2015
Stars
 
 
Totali tragedija. Aptarnavimas - tragiškas, kultūros lygis lygus 0. Visiems rekomenduosiu lankytis visur, bet kur, tik ne ten. Ir dar. Šios užeigos-užkandinės valdžiai labai rekomenduočiau atkreipti dėmesį į darbuotojų pasirinkimą, nes tokie darbuotojai kaip vadybininkas Andrius, teršia ne tik jūsų, bet ir visų dirbančių vardą... P.S. jei kam įdomu yra užfiksuotas šio jaunuolio labai gražus bendravimas. P.P.S. ir šiaip labai įdomi šios užeigos-užkandinės strategija: nei telefono numerio, nei normalaus elektroninio pašto adreso, kur būtų galima susisiekti nepateikiama... Čia dėl tokių atvejų, kad niekas nesurastų ar kaip? Atkreipkite dėmesį į minėtąjį darbinyką Andrių, kuris taip dirbdamas pažeidžia ne vieną teisės aktą, jau nekalbant apie elementarius kultūros ir bendravimo niuansus.

Vieta aplankyta: 2015 m. Balandžio mėn.

 
Aptarnavimas 1.0 / Maistas 1.0 / Meniu 1.0 / Interjeras 1.0
5  3
user
Lapkričio 18, 2015
Stars
 
 
Esame be galo patenkinti Subway aptarnavimu ir kokybe Vilniuje (pc Ozas) Tiesiog super! Kokybė 10balų!! Nebuvau dar valgius tokiu skaniu sumustiniu,nors pries tai bandeme subway (vokieciu g) nelikau suzaveta ten nei kokybe nei aptarnavimu. Bet Oze liuks,giriu kolektyva,buvome net kelis kartus. labai fainos paneles visko issiklausia iki paskutiniu.Taipat giriu dvieju vaikinu pamaina liux atliko savo darba. Saunoliai darbuotojai pc ozas,tik pagyrimai. :) ir Maistas buvo labai sviezias. Liux 10 is 10.

Vieta aplankyta: 2015 m. Lapkričio mėn.

1  0
Visi įvertinimai (7)

Susijusios vietos

ups