iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Gabi

Stars
Atgal į sąrašą
 
Užsirezervuok staliuką
Įvertinimas: 4.8 iš 5
Europietiška virtuvė Kainos: vidutinės Vegetarams Wifi Populiariausių restoranų reitingas
Telefono nr.: +370 615 30 095
El. paštas: gabi@zebra.lt
Internetinis puslapis: -
Darbo valandos:
I-V: 12.00 - 22.00, VI-VII: 12.00 - 23.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 3.0       Maistas 5.0       Meniu 4.5       Interjeras 5.0  
4.8
Senų amatininkų name įsikūrusi kavinė „Gabi" sudomina senovišku originaliu interjeru: puikiai atnaujintos XVIII a. freskos, eksponuojamas XVI a. medinių lubų fragmentas bei kiti kruopščiai išsaugoti senovės elementai, antikvarinės smulkmenos pabrėžia restorano unikalumą. Erdvės tiesiog užburia: norisi prisėsti, pailsėti ir atsipūsti. Šaltuoju metų laiku daug jaukumo suteikia židinys, o kai atšyla orai malonu prisėsti lauko restorane – įrengtas vis tuo pačiu senoviniu stiliumi stebina originaliomis interpretacijomis.

Restorane „Gabi" rasite tiek europietiškos, tiek lietuviškos virtuvės patiekalų. Pasirinkimas tikrai gausus: siūlomi žuvies, vištienos, jautienos bei ant grilio kepti patiekalai, kurie patiekiami su čia gaminamais įvairiausiais padažais: špinatų, imbierų ar džiovintų pomidorų. Veršienos išpjova su baravykais, lašišos didkepsnis su ikrais pamalonins kiekvieno gurmano gomurį. Į restoraną dažnai užsuka užsienio svečiai, kurie nori paragauti lietuviškų patiekalų: siūlomi tradiciniai, visų pamėgti – cepelinai, koldūnai, balandėliai, vėdarai ir dar daug visko. Kadangi valgiaraštis labai gausus - tiems, kuriems sunku išsirinkti siūloma paragauti firminio „Gabi" grilio kepsnio su pikantišku špinatų padažu. Kiekvienas patiekalas gaminamas individualiai – nenaudojami pusfabrikačiai, todėl viskas šviežia ir skanu.

Restorano vynų korta nustebina – juntamas dėmesys klientui. Prie kiekvieno vyno, o jų čia siūloma apie 30 pavadinimų, pateikiamos rekomendacijos – prie kokių patiekalų jis dera, o taip pat rasite trumpą aprašymą. Vyno kortą sudarė Dominykas Velička. Vyrauja Naujojo pasaulio vynai iš Naujosios Zelandijos, Čilės, Argentinos, Pietų Afrikos ir kitų šalių. Iš Senojo pasaulio vertas dėmesio vokiškas baltas: Fritz Windisch Riesling Classic. Kelis kartus į metus vyksta vyno degustacijos, kurį praveda someljė – susipažinsite ne tik su vynų istorija, bet galėsite mėgautis vynu ir prie jų derančiais patiekalais.

Kliento įvertinimai

user
Monika
Lapkričio 11, 2014
Stars
 
 
Skanus maistas ir graži aplinka, labai švaru. Teko dalyvauti čia rengtose vestuvėse.

Vieta aplankyta: 2014 m. Birželio mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 5.0 / Meniu 5.0 / Interjeras 5.0
0  0
user
Liepos 05, 2014
Stars
 
 
5

Vieta aplankyta: 2014 m. Liepos mėn.

0  0
Visi įvertinimai (5)

Susijusios vietos

ups