iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Bernelių užeiga

Stars
Atgal į sąrašą
 
Užsirezervuok staliuką
Įvertinimas: 4 iš 5
Lietuviška virtuvė Kainos: mažos Populiariausių restoranų reitingas
Telefono nr.: +370 5 2 100599
El. paštas: vilnius@berneliuuzeiga.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-III: 11.00-22.00, IV: 11.00-23.00, V-VI: 11.00-01.00, VII: 11.00-22.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
4
Restoranų tinklas „Bernelių užeiga“ nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka. Šiuo metu veikia šiam tinklui, besirūpinančiam etnokultūros puoselėjimu ir saugojimu, priklausantys restoranai. 

Tai lyg iššūkis šiuolaikiniam gyvenimui, į užmarštį stumiančiam lietuvių liaudies tradicijas. „Bernelių užeigos“ tinklo restoranai ir smuklės svečius iš Lietuvos ir užsienio pasitinka tikra senoviška „Baravykienė“, kmynais ir ajerais kvepiančia kaimiška duona, kitais pagal senovinius receptus pagamintais patiekalais ir užkandžiais. 

Kol prie linine staltiese uždengto medinio stalo lauksite savo užsakymo, akis galėsite paganyti į originalų interjerą, puošybos detales ir buities rakandus. Jei pageidausit, tautiniais rūbais vilkinčios padavėjos įvarvins „velnio lašelių“ ar pavaišins tikra ruginuke... 

Iš nūdienos sugrįžti keliais dešimtmečiais ar šimtmečiais atgal padės etnografiniai šokiai, muzika, žaidimai. Ar įsisukti į linksmybes kartu su jais, ar iš šalies stebėti kaip pramogavo mūsų proseneliai – priklausantys tik nuo Jūsų nuotaikos. 

„Bernelių užeiga“ yra vienintelis restoranas Lietuvoje, kuriame galite paragauti net 43 tautinio paveldo patiekalus. Pažymėti patiekalai yra pagaminti rankomis, iš vietinių žaliavų, pagal receptus, bei technologijas išsaugotas daugiau nei 100 metų.

Kliento įvertinimai

user
4
Rugpjūčio 22, 2014
Stars
 
 
4

Vieta aplankyta: 2014 m. Rugpjūčio mėn.

2  0
Visi įvertinimai (1)

Susijusios vietos

ups