iVilnius.lt

Rugpjūčio 10 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

ekoTako Mexican Grill

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 4 iš 5
Meksikietiška virtuvė Kainos: mažos Vegetarams
Warning: Illegal string offset 'position' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(151) : eval()'d code on line 253
Stars
Telefono nr.: +370 626 48256
El. paštas: info@ekotako.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-II: 11.00–22.00, III-VI: 11.00–23.00, VII: 11.00–22.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
4
Meksikietiško grilio ir kokteilių baras ekoTako yra pirmoji Vilniaus takerija (isp. taquería), pagardinta Kalifornijos skonio tradicijomis ir pristatanti naują aukštos kokybės greitai paruošiamo maisto koncepciją Lietuvos žmonėms.

Mūsų virtuvės meistrų paruošta puiki meksikietiška klasika – takos, buritos, načos ir kt. – yra įkvėpta San Francisko Mission stiliaus (jo ištakos siekia 1960-uosius), kurio misija “trykšta entuziazmu” pasiūlyti visko ir daug pagal Jūsų poreikius. Tik įsivaizduokite šviežiai pagamintą patiekalą, prisotintą Jūsų pasirinktų ingredientų!

Autentišką meksikietiško baro asortimentą papildo išskirtiniai ekoTako kokteilių receptai, įskaitant žymiąsias Jose’s margaritas, ir aukštos rūšies rinktinės tekilos.

Dar vienas takerijos kertinis akmuo – “ekosofinė” namų virtuvės prigimtis: šviežios daržovės, natūralūs ingredientai ir aukštos kokybės produktai, tarp jų ekologiška dienos mėsa ir šviežia žuvis. Mes taip pat siekiame atsisakyti šaldytų ir perdirbtų maisto produktų su įvairiais priedais ir konservantais naudojimo.

ekoTako ne tik įsipareigoja ruošti ekologišką maistą prieinamomis kainomis, bet ir spinduliuoja šią draugišką gamtai viziją kiekviename savo žingsnyje, ar tai būtų biologiškai skaidaus bei kompastuojamo plastiko ir pakuočių naudojimas, ar pačių auginami prieskoniniai augalai, ar pagal sąžiningos prekybos principus pagaminta kava bei organiškų stipriųjų gėrimų pasiūla. Nors ekologiško maisto valgiaraštis yra brangesnis už įprastus mūsų meniu variantus, mes tikimės, jog jis bus pakankamai populiarus tiek, kad leistų išplėsti organiškų produktų sąrašą netolimoje ateityje.

Kliento įvertinimai

user
Liepos 09, 2014
Stars
 
 
Puikus restoranėlis. Jauki aplinka, geras aptarnavimas, puikus meniu, normalios kainos.

Vieta aplankyta: 2014 m. Liepos mėn.

0  0
user
91.198.17.200
Liepos 10, 2014
Stars
 
 

Vieta aplankyta: 2014 m. Liepos mėn.

0  0
Visi įvertinimai (2)

Susijusios vietos

ups