iVilnius.lt

Rugpjūčio 10 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Spyros Metaxa

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Kainos: vidutinės Vegetarams Populiariausių restoranų reitingas
Telefono nr.: +370 5 216 3971
El. paštas: metaxa@liutuvartai.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I: 11.00-23.00, II-IV: 10.00-23.00, V-VI: 10.00-23.45, VII: 10.00-23.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
0
Koja kojon su laiku žengiantis restoranas Spyros Metaxas TALK AND DRINK, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, vienoje iš seniausių miesto gatvėje - Pilies g. 5, maloniai kviečia paviešėti visus, išsiilgusius graikiškos vasaros kolorito ir mėgstančius puikios graikiškos virtuvės patiekalus. Restorane Spyros Metaxas Jumis pasirūpins profesionalus, atidus ir malonus restorano personalas, pasirengęs pildyti visus pageidavimus, lūkesčius ir norus.

Restorano aplinka žavi subtilia ir elegantiška prabanga, jaukumo suteikia senuoju Vilniumi ir Graikija dvelkiantis interjeras - tūkstantmetes Graikijos tradicijas liudijančiais kilimais dekoruotas detales, su senovės graikų gyvenimu pažindinančią sienų tapybą antrina autentiškos senosios sienų tapybos likučiai, atidengto unikalaus mūro raštai ir žavingi akcentai - senojoje plytoje įspaustos ožkos pėdutė ir šuns letenėlės atspaudas.

Subtilus, elegantiškas, modernus interjeras, jauki atmosfera ir nuo lietuviškos tapatybės bei istorijos neleidžiančios atsiplėšti architektūros detalės idealiai tiks iškilmingiems pokyliams, vestuvėms, asmeninėms šventėms, draugų susitikimams ištaigingai vakarienei ar tiesiog jaukiems šeimos pietums.
Spyros Metaxa Spyros Metaxa

Susijusios vietos

ups