iVilnius.lt

Rugpjūčio 10 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Sues Indian Raja

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 4.44 iš 5
Indiška virtuvė Kainos: vidutinės Vegetarams Wifi Populiariausių restoranų reitingas
Stars
Telefono nr.: +370 5 266 1887
El. paštas: suesrestaurants@gmail.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII 11:00 - 24:00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 4.7       Maistas 4.0       Meniu 3.7       Interjeras 4.3  
4.44
Restoranas „Sues Indian Raja“, įsikūręs šalia Gedimino prospekto populiarus ne tik tarp emigrantų iš Indijos, bet ir sostinės egzotikos megėjų.

Svečius pasitinka puošnios dekoracijos su mažais veidrodėliais sienose ir elegantiška Ganešo statula. Elegantiškas, stilingas ir autentiškas interjeras sukuria malonią atmosferą, o taip pat leidžia puikiai jaustis.

„Sue‘s Indian Raja“ siūlo patiekalus, su kuriais sunkiai galėtų konkuruoti Indijos mekos Londone ar Niujorke. Profesionalūs virėjai iš Indijos, vilkintys sarius pasiūlys išbandyti indiškų egzotiškų bei vegetariškų patiekalų. Aštrūs kariai, krosnyje kepti tandori ir daugialypės masala atitiks įvairiausius skonius, reprezentuojančius visą Indijos subkontinentą. Užkandžiams - samosa, pakora ir čiatas. Garsusis indiškas čiatas (nedidelis aštraus skonio užkandis). Vienas nuostabiausių indiško maisto elementų - gausybė įvairių duonos rūšių. Restoranas lankytojams siūlo gausų duonos pasirinkimą - naan, kulčia ir paratha. Pastaroji gaminama iš mielinės tešlos, yra minkšta, apvalios formos ir akytos tekstūros, dėl kurios ji naudojama valgant skystus kario patiekalus. Dar vienas indiškas skanėstas – lasi. Tai saldus vaisių ir jogurto gėrimas, jis sušvelnins prieskonių aštrumą. Būtinai paragaukite ir desertų... „Sues Indian Raja“ patiekia visada šviežią ir aromatingą maistą.
Sues Indian Raja Sues Indian Raja Sues Indian Raja

Kliento įvertinimai

user
Linas
Liepos 02, 2014
Stars
 
 
Skanu

Vieta aplankyta: 2014 m. Liepos mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 5.0 / Meniu 3.0 / Interjeras 3.0
1  0
user
Liepos 07, 2014
Stars
 
 
Tiesiog puiku ;)

Vieta aplankyta: 2014 m. Liepos mėn.

1  0
Visi įvertinimai (9)

Susijusios vietos

ups