iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Sweet Root

Stars
Atgal į sąrašą
 
Užsirezervuok staliuką
Įvertinimas: 4.76 iš 5
Kainos: vidutinės Vegetarams
Telefono nr.: +370 685 60767
El. paštas: info@sweetroot.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: II-VI: 16.00-23.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 4.7       Maistas 4.5       Meniu 4.6       Interjeras 4.9  
4.76
Sweet Root - metų laikų kaitos ir vietinių produktų įkvėptas lokalios virtuvės restoranas, įsikūręs Vilniuje,  spalvingame Užupyje. Meniu - atviras, subtilus ir paprastas. Tikras, neišgalvotas akims ir gomuriui. Atsinaujinantis kartu su besikeičiančiais metų laikais bei paremtas išskirtinai tik lietuviškais produktais ir ingredientais, kartais nepelnytai užmirštais. 
Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root” Restoranas “Sweet Root”

Kliento įvertinimai

user
Vasario 01, 2015
Stars
 
 
...po vakarienes norisi pirstus aplaizyti. Jauku ir silta ;) Super

Vieta aplankyta: 2014 m. Spalio mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 5.0 / Meniu 5.0 / Interjeras 5.0
6  0
user
Lapkričio 18, 2014
Stars
 
 
Man atrodo šis restoranas per daug išgirtas. Atėjus buvome įspėti, kad porcijos nedidelės. Ok nebuvom labai alkani pasirinkom 3 patiekalų vakarienę. Užkandis sriuba su žuvim ir kruopom / jautienos žandas. Sriubai trūko skonio - druska ir pipiras tiesiog pagelbėtų. Jautienos žandas nieko neįspūdingas. Pagrindinis ėriena su kopūstais ir beržo labais / antiena su moliūgais. Ėriena skani, kopūstam trūksta skonio, beržo labai suskrudinti ir stringa gerklėje, labiau papuošimas nei maistas. Antiena be traškios odelės, skonio trūksta, vėlgi padėtų druska / pipirai. Desertui pyragas su džiovintom morkom ir svairainių sirupu. Vėlgi trūko skonio. Panašiau į meduolinį sausainuką, nei pyragą. Skonis nesuderintas ir blankus. Džiovintos morkos - įdomu. Kiti elementai vidutiniai. Trys patiekalai, 2 taurės vyno, ir kava, du bokalai alaus. 200lt. Deja likome visiškai alkani (žiauriai mažos porcijos) - taip pat maistas nė kiek neįsiminė.

Vieta aplankyta: 2014 m. Lapkričio mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 2.0 / Meniu 3.0 / Interjeras 5.0
0  14
Visi įvertinimai (25)

Susijusios vietos

ups