iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Telegrafas

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 5 iš 5
Kainos: aukštos Vegetarams Wifi Brangiausių restoranų reitingas Populiariausių restoranų reitingas
Stars
Telefono nr.: +370 5 220 1600
El. paštas: telegrafas.vilnius@kempinski.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 07.00-22.30
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 5.0       Maistas 5.0       Meniu 5.0       Interjeras 5.0  
5
Vilniaus centre, senamiestyje, įkurtas restoranas „Telegrafas“ – vieta, ieškantiems elegantiškos aplinkos mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais, siūlanti subtilų balansą tarp istorinės praeities ir modernumo, malonią atmosferą, jaukų interjerą ir didingus Vilniaus arkikatedros aikštės vaizdus.

Nuo 1948 m. „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pastatas buvo centrinis Vilniaus telegrafas. Po renovacijos restoranas išlaikė ryšį su Vilniaus miesto istorija – jam grąžintas istorinis pavadinimas taip primenant pastato praeitį bei lankytojų akiai atveriant viešbučio renovacijos metu atrastus archeologinius XVI a. gynybinės sienos griuvėsius. „Telegrafas“ - elegantiškas ir rafinuotas restoranas, kuriame juntamas ryšys tarp sena ir nauja.

Restorano virtuvė - europietiškos virtuvės derinys, įkvėptas rytų iki vakarų šalių skonių, papildant juos Viduržemio šalių kulinarinės virtuvės bruožais. Kulinarinių gardumynų skonis išgaunamas netikėtais deriniais ir vyriausiojo šefo Javier Lopez profesionalumu, čia visuomet ypatingas dėmesys skiriamas patiekalų šviežumui ir sezoniniams ingredientams. „Telegrafas“ siekia būti priešakyje kuriant modernią tradicinę lietuvišką virtuvę, todėl svečiai gali mėgautis inovatyviu meniu, kurį įkvėpė tiek vietinės, tiek viso pasaulio virtuvių skoniai. Vietiniai lietuviški patiekalai atrandami iš naujo, patiekiant juos moderniai, taip sukuriant tikrą kulinarinį netikėtumą.

Stilingas interjero dizainas yra estetikos ir natūralių žemiškų elementų - akmens, medžio ir metalo - derinys. Modernios linijos dera su interjero klasika - jaukumo restoranui suteikia medinės grindys, venecijietiško stiliaus apdaila, jaukus apšvietimas, matomi atidengti istoriškai svarbios XVI a. gynybinės sienos fragmentai, o pro langus atsiveria Vilniaus Katedros aikštės vaizdai. Jūsų laukia svetinga ir jauki atmosfera, nesvarbu, kur nutarsite pusryčiauti ar vakarieniauti – prie lango, žvelgdami į Arkikatedros aikštę, ar privatesnėse restorano erdvėse.

Kliento įvertinimai

user
agne
Gruodžio 28, 2014
Stars
 
 
Puiki vieta. 10 balu :)

Vieta aplankyta: 2014 m. Gruodžio mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 5.0 / Meniu 5.0 / Interjeras 5.0
4  1
Visi įvertinimai (1)

Susijusios vietos

ups