iVilnius.lt

Gruodžio 03 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Wasabi

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 4.5 iš 5
Stars
Telefono nr.: +370 681 11112
El. paštas: -
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 10.00-22.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 4.5       Maistas 5.0       Meniu 4.0       Interjeras 5.0  
4.5
„Wasabi“ įrengtoje atviroje virtuvėje darbuojasi 15 metų patirtį sukaupęs „itamae“ – sušių šefas – iš Filipinų kilęs Sherwin Albotra. Jis japonų virtuvės subtilybių mokėsi kulinarijos mokykloje ir teigia, kad norint išmokti tobulai gaminti sušius tam tiesiog reikia… skirti daug laiko. S. Albotra pabrėžia ir tinkamų ingredientų svarbą – ryžiai, šviežia žuvis privalo būti aukščiausios kokybės. Anot „itamae“, geriausias įrodymas, kad sušiai ir kiti japoniški patiekalai yra sveiki ir naudingi organizmui, yra patys japonai, garsėjantys savo ilgaamžiškumu ir ištverme.

Greitus ir sveikus pietus, pavakarius ar vėlyvą užkandį vilniečiams siūlantis „Wasabi“ alsuoja „žalia“ ekologiškumo dvasia. Restorano steigėjai pasirūpino, kad visos atliekamos medžiagos būtų rūšiuojamos specialiuose konteineriuose ir, kiek tai įmanoma, perdirbamos. Taip pat „Wasabi“ šefas ir jo asistentai įsigiję naudoja tik tiek produktų, kiek būtinai reikia. Restorano meniu yra vegetarams ir veganams draugiškų patiekalų, taip pat, atsižvelgiant į sezoniškumą, „Wasabi“ virtuvėje bus kiek įmanoma daugiau lietuviškų ekologiškai užaugintų ingredientų.

„Wasabi“ įsikūrė Vilniaus prekybos centro „GO9“, esančio Gedimino prospekte, „minus pirmame“ aukšte.

Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi Wasabi

Kliento įvertinimai

user
Birželio 26, 2015
Stars
 
 
Sushiai tikrai skanus..., o ypac zavi ju pateikimas : ) Pagrindinis kavines akcentas yra vaziuojantis takelis, bet uz ta pramoga reikia nemazai pakloti... Sushiai tikrai laaabai brangus.. o ir kiekiai mazi... Karta metuose nueiti gal ir nieko :D

Vieta aplankyta: 2014 m. Spalio mėn.

 
Aptarnavimas 4.0 / Maistas 5.0 / Meniu 3.0 / Interjeras 5.0
0  0
user
Sausio 28, 2015
Stars
 
 
Samiye vkusniye susi!!!:)

Vieta aplankyta: 2015 m. Sausio mėn.

 
Aptarnavimas 5.0 / Maistas 5.0 / Meniu 5.0 / Interjeras 5.0
1  0
Visi įvertinimai (2)

Susijusios vietos

ups