Spurgų parduotuvė

Stars
Įvertinimas: 5 iš 5
Telefono nr.: +370 682 24141
El. paštas: info@spurguparduotuve.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 09.00-22.00

 

 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
5
Mūsų spurgos gaminamos iš natūralių produktų. Gerai subalansuota spurgos sudėtis leidžia žmogui gauti visų reikiamų medžiagų, kaip angliavandeniai, baltymai, ir kiti naudingi elementai kiekį. Šokolade esantis cukrus padeda stimuliuoti smegenis ir veikia kaip natūralus antidepresantas.

Visos mūsų spurgos dekoruojamos rankomis patyrusių konditerių, siekiant paryškinti spurgos skonio savybes bei suteikti žaismingą ir unikalią spurgos išvaizdą.

Spurgų parduotuvės spurgos yra įkvėptos amžius skaičiuojančių gyvavimo tradicijų. Mūsų tikslas yra Jums pateikti šviežias, skanias, įvairių skonių amerikietiškas spurgas, kurių istorija mena dar 19 amžiaus pradžią.

Amerikietiškų arba žiedo formos spurgų atsiradimas yra plačiai diskutuotinas. Viena iš versijų, kuri paaiškėjus visai neseniai teiga, jog „dow nuts“ (liet. Spurgų) receptas buvo išspausdintas receptų knygoje išleistoje dar 1800 metais, kuri buvo parašyta barono Tomo Dimsdalo žmonos.

Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė

Kliento įvertinimai

user
Dalia
Vasario 17, 2016
Stars
 
 
Visuomet didžiulis spurgų pasirinkimas ir svarbiausia visada šviežios. Aptarnavimas mandagus, paradvėjos visuomet pataria, parekomenduoja, smulkiai nupasakoja kiekvienos spurgos skonį, kad net sunku išsirinkti. Puiki vieta, norint pasmaližiauti, o kaina atitinka kokybę.

Vieta aplankyta: 2016 m. Vasario mėn.

0  0

Susijusios vietos

ups