iVilnius.lt

Rugpjūčio 09 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Kultūros renginių vietos

Meno studija „Artoteka“

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 683 03609
El. paštas: info@artoteka.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Artoteka - 2010 m. sausio 9 d. Vilniaus senamiestyje duris atvėrusi menų studija kiekvieno saviraiškai ir kūrybai. Mes organizuojame daugiau kaip trisdešimt įvairių meno krypčių tęstinių kursų ir vienkartinių užsiėmimų visai šeimai į kuriuos registracija vyksta nuolat. Ateikite ir išbandykite patys arba padovanokite meno kursus ar užsiėmimus savo draugams ir artimiesiems!

Mes taip pat:

  • organizuojame renginius ir ruošiame ir specialias kūrybinių užsiėmimų programas įmonėms ir organizacijoms.
  • organizuojame kūrybinius gimtadienius vaikams, teminius mergvakarius ir linksmas šventes visai šeimai.
  • jūsų renginiui siūlome išsinuomoti jaukias, puikiai įrengtas 180 kv.m. patalpas Vilniaus senamiestyje.
  • Jūsų patogumui mes galime atvykti į jūsų pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Artotekoje skatinamas kūrybiškumas, fantazija, vaizduotė, lavinamas kompozicijos pojūtis, spalviniai įgūdžiai, sugebėjimas improvizuoti, nevaržomai kurti. Kviečiame jaukiose, neįpareigojančiose Artotekos erdvėse išbandyti unikalias kūrybos technikas, atskleisti savo sugebėjimus ir tobulinti jau turimus įgūdžius!

Artotekos tikslas - suvienyti žmones, kurie svajojo, tačiau dėl susiklosčiusių aplinkybių, ar laiko stokos nespėjo savyje atrasti kūrybinės gyslelės, arba nujaučia, kad galėtų kurti ir norėtų pabandyti, bet nežino kaip, kur ir su kuo tai gali padaryti.

 

Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“ Meno studija „Artoteka“

Susijusios vietos

ups