Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Upių Labirintas - Verknė, Merkys, Ūla, Širvinta, Vilnelė, Vilnius - Vandens pramogos | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Rugsėjo 18 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

Upių Labirintas

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 687 10836
El. paštas: info@upiu-labirintas.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
„Upių Labirintas“ – viena didžiausių vandens turizmo kompanijų, siūlanti platų maršrutų pasirinkimą Lietuvoje.

Pagrindinės veiklos: baidarių ir kito susijusio inventoriaus nuoma bei vandens turizmo renginių organizavimas. Maršrutai Lietuvoje: 15 upių ir apie 40 skirtingų maršrutų. Populiariausios upės: Verknė, Merkys, Ūla, Širvinta, Musė, Vilnelė.

Penkios priežastys kodėl verta rinktis mūsų kompaniją: Puikiai žinome Jūsų poreikius, nes turime 8 metų patirtį vandens turizmo srityje; Nuomojame tik aukščiausios kokybės komfortabilias bei manevringas baidares, ne vienerius metus džiuginančias Vakarų Europos vandens turistus; Siūlome didelį, įvairaus sudėtingumo maršrutų pasirinkimą; Taikome lanksčią nuolaidą sistemą nuolatiniams klientams; Mums visai nesvarbu ar esate didelė įmonė, šeima, studentai ar šiaip draugų kompanija, siekiate ramiai paplaukioti ir pailsėti patogioje poilsiavieteje ar kaimo turizmo sodyboje, ar esate ištroškę ekstremalių išbandymų, mūsų komanda padarys viską, kad nenusiviltumėte.

Susijusios vietos

ups