Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Azia Spa - Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius - SPA | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Spalio 31 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti

Azia Spa

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 644 03000
El. paštas: info@aziaspa.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-V: 11.00-21.00, VI: 10.00-22.00, VII: 10.00-21.00
Azia Spa - tai jaukūs Rytų masažo namai, įsikūrę Vilniaus Senamiesčio širdyje, kuriuose laukiamas kiekvienas, norintis nors trumpam atitrūkti nuo savo tikrovės, pajusti rytietiškojo pasaulio dvasią bei pasimėgauti kvepiančios arbatos puodeliu ir netrikdoma ramybe.

Geras viso kūno masažas ne tik atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau po sunkios darbo dienos. Jau senovėje žinota, kad profesionaliai ir dėmesingai atliktas masažas turi galios teigiamai paveikti viso organizmo būseną ir netgi padeda įveikti tam tikrus negalavimus.

Azia Spa masažo namuose dirbantys meistrai iš Tailando atlieka įvairius viso kūno masažus ir atskirų kūno sričių masažus pagal rytietiškas tradicijas, kur svarbi kiekviena detalė – naudojamos priemonės, natūralūs produktai, atitinkami kvapai ir tikslūs bei jautrūs žmogaus rankų prisilietimai. Egzotiški kūno šveitimai, kūno kaukės ir Spa vonios gaminami vietoje pagal populiariausius Rytų Azijoje Spa receptus, o iš tokių procedūrų sudarytos Spa programos, skirtos tik Jums, ar Spa programos dviems atitiks kiekvieno svečio individualius poreikius, padės pasiekti vidinę dvasios ramybę ir harmoniją bei pasimėgauti akimirkomis, skirtomis tik sau ir savo artimam žmogui...

Susijusios vietos

ups