iVilnius.lt

Gegužės 20 13°C

5074

Bernardinų sode vėl sukasi karuselė ir skleidžias pavasario žiedai (0)

Paskelbta: 2016-04-11 |
Sostinės Bernardinų sode jau skleidžiasi pavasario žiedai ir sukasi karuselė. Vaikų pamėgtas atrakcionas – 15 spalvingų arkliukų ir karieta – ankstyvą pavasarį sukasi savaitgaliais, nuo penktadienio iki sekmadienio, o jei ir toliau lepins šilti orai – karuselė suksis ir darbo dienomis. Savaitgaliais karuselė vaikų laukia nuo 11 val. iki 21 val. Per pirmąsias keletą dienų atnaujintą atrakcioną jau išbandė keli šimtai mažylių.

Atsižvelgus į oro sąlygas, karuselės darbo laikas gali būti keičiamas. Visa būtina informacija karuselės lankytojams bus nurodyta prie atrakciono.

Dėl saugumo reikalavimų, karuselė skirta vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams, o vaikai nuo 3 iki 8 metų galės suptis tik prižiūrimi tėvų. Karuselė pagaminta iš naujo tipo stiklo pluoštu sustiprinto plastiko, atrakciono išorė dekoruota ir apšviesta spalvotomis lemputėmis, kaspinais ir girliandomis. Prieš šiltąjį sezoną šiemet karuselės įranga buvo atnaujinta.

Pasivažinėjimas karusele kainuoja 1,5 euro.

Kviečiame pasivaikščioti takais palei Vilnią, pasigrožėti atbundančia gamta ir su mažyliais pasisukti karusele. Pačiame Vilniaus centre, tarp Gedimino pilies kalno, Vilnios ir Bernardinų vienuolyno įsikūrusiame sode šiuo metu skleidžiasi įvairiaspalviai krokai ir snieguolės, botaninėje sodo dalyje galima išvysti eleborus, šįmet prasiskleidusius dar kovą. Atšilus orams, sparčiai kalasi tulpių, narcizų, žydrių ir rododendrų stiebeliai – jų žiedais vilniečiai ir miesto svečiai galės pasigrožėti jau po keleto savaičių.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups