iVilnius.lt

Spalio 23 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Neeilinė paroda - „Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos“ (0)

2016-05-06
Nuotr.: Paulius Stefanovičius
Gegužės 3 d. Vilniaus dailės akademijoje vyko paroda. Parodoje buvo eksponuojamos projekto „Aknei reikia laiko“ dalyvių nuotraukos, darytos praėjus 6-iems mėnesiams nuo projekto starto.

„Aknei reikia laiko“ – tai 183 dienas trukęs projektas, kurio tikslas – parodyti, kad nors aknė sudėtinga odos liga, tačiau kantriai siekiant rezultatų ir laikantis gydytojo nurodymų su ja galima kovoti bei įveikti. Projekto dalyviai 6 mėnesius lankėsi pas gydytoją dermatovenerologą, naudojo jiems paskirtus medikamentus ir BIODERMA „Sébium“ dermatologinę kosmetiką riebiai, į spuogus linkusiai odai. Buvo siekiama suteikti kuo daugiau žinių apie spuoguotos odos priežiūrą ir padėti išvengti dažnai kartojamų klaidų, kuomet eksperimentuojama su savo oda.

Projekto idėja kilo kalbant su gydytojais dermatovenologais, kuomet jie išskyrė, kad dažniausia priežastis kodėl aknės gydymas neduoda maksimalaus rezultato yra ta, kad aknės pacientai tikisi labai greito rezultato ir per anksti nutraukia gydymą. Tačiau aknės pažeistos odos gydymas – procesas, kuriam reikia laiko, kantrybės ir visapusės odos priežiūros.

„Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos“ renginys skirtas pasidžiaugti sėkmės istorijomis, pasidalinti patirtimi ir padėkoti visiems, prisidėjusiems prie to, kad aknės kamuojami pacientai galėtų džiaugtis skaisčia oda.

Projekto „Aknei reikia laiko“ iniciatorė – Dermatologijos Laboratorija BIODERMA, beveik 40 metų kurianti dermatologinę kosmetiką, kuri biologiškai saugo odos sveikatą ir grožį. Jau nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio dirbdama su mokslininkais visame pasaulyje ir nuolat investuodama į naujausius tyrimus BIODERMA sukaupė unikalią patirtį siekdama biologiją pritaikyti dermatologijos srityje. Šio išskirtinio mokslinio požiūrio pamatas – žinios apie odą ir jos biologinius mechanizmus, kuriomis remiantis kuriami kompanijos produktai.

Bioderma „Sébium“ linija skirta mišriai, riebiai ir į spuogus linkusiai odai. „Sébium" produktuose esantis biologinis kompleksas biologiškai veikia spuogų atsiradimo priežastis ir simptomus.  

Mezoterapija

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups