iVilnius.lt

Gegužės 20 13°C

4669

Projektas „Pramogauk saugiai“ kviečia vilniečius linksmintis atsakingai (0)

Paskelbta: 2016-08-10 |
Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Vilniaus miesto savivaldybe, sostinės barų ir naktinių klubų atstovais bei kitais partneriais tęsia socialinį-prevencinį projektą „Pramogauk saugiai“. Rugpjūčio 9 d. Vilniaus miesto Rotušės aikštėje buvo pristatytos pagrindinės projekto idėjos – pagarba kitų vilniečių poilsiui, savo ir miesto turto saugojimas bei griežtas „ne“ vairavimui išgėrus.

Renginio metu Rotušės aikštėje dalyviai galėjo išbandyti interaktyvias su renginio tematika susijusias pramogas, padedami Kriminalistinių tyrimų centro darbuotojų pasidaryti savo pirštų antspaudus bei pabendrauti su jaunaisiais policijos bičiuliais kinologais „K9“. Be to, visi norintys galėjo pažymėti savo vertingus daiktus, kurių duomenys buvo perkelti į Prevencinės veiklos valdymo informacinę sistemą.

Dalyviams taip pat buvo dalijama projekto atributika, su kuria nusifotografavę ir socialiniuose tinklapiuose pasidalinę nuotrauka su žyme #PramogaukSaugiai, vilniečiai gali būti apdovanoti projekto prizais. Vasaros pabaigoje projekto iniciatoriai išrinks socialiai atsakingiausią pasilinksminimų vietą Vilniuje.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups