iVilnius.lt

Spalio 19 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje pirmą kartą organizuojamas Klimatonas (0)

2016-10-27
Vilniečiai ir miesto svečiai rinksis generuoti idėjų, kaip padidinti atliekų rūšiavimo ir elektros energijos naudojimo efektyvumą, pasitelkiant IT technologijas.

The Climate-KIC Climathon — arba Klimatonas — yra pasaulinis 24 valandų trukmės klimato kaitos temas analizuojantis renginys.  Ši speciali idėjų generavimo sesija vienu metu sutelkia gyventojus net iš 36 pasaulio valstybių. Klimatonas į vieną erdvę suburia su klimato kaita susijusius miestų iššūkius su žmonėmis, kurie turi žinių ir entuziazmo padėti šias problemas spręsti. Dalyviai susirenka į specialią, net 24 valandas trunkančią, idėjų generavimo sesiją, kurios metu ir siūlo inovatyvius sprendimus iš anksto įvardintai savo miesto problemai. Šiemet pirmą kartą idėjų savo miestui generuoti rinksis ir vilniečiai.

Vilniuje Klimatonas, kurį organizuoja darnus bendruomenės edukacijos centras Miesto Laboratorija, vyks jau spalio 28 d. renginio partnerių Vilnius Sapiegos Tech Park patalpose (bendradarbystės centre), Antakalnio g. 17. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami registruotis, dalyvauti ir siūlyti sprendimus dviems Vilniaus miestui aktualiomis temomis: kaip galime paskatinti kuo daugiau gyventojų rūšiuoti atliekas ir kaip galime padidinti efektyvų energijos vartojimą namuose naudodami IT technologijas?

Registracija:   http://bit.ly/2e5cffR

Klimatonas organizuojamas, siekiant atkreipti pasaulio miestų gyventojų dėmesį į klimato kaitos sukeliamas problemas bei paskatinti juos pačius tiesiogiai imtis veiksmų šioms problemoms spręsti.

Renginio partneriai:
Vilniaus miesto savivaldybė, Sapiegos Vilnius Tech Park, AB Lietuvos Energija

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/963677223741679/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups