iVilnius.lt

Gegužės 20 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Moterys kviečiamos registruotis į naktinę bėgimo šventę (0)

2016-06-22
Nuotr.: Vytautas Darginis
Rugpjūčio 27 d., šeštadienio vėlyvą vakarą, jau ketvirtą kartą vyks tarptautinis Nike moterų bėgimas. Šis bėgimas ypatingas – tai vėlyvas vakaras, kai sostinės gatvėmis bėga tūkstančiai gera nuotaika spinduliuojančių moterų. Jau dabar visos, norinčios tapti naktinės moterų šventės dalimi, gali registruotis ir pradėti ruoštis didžiausiam moterų bėgimui Lietuvoje.

„Naktinis moterų bėgimas yra daugiau nei tik bėgimas. Tai šventė moterims, simbolizuojanti jų vidinę stiprybę, ryžtą siekti tikslų, skatinanti didžiuotis savimi. Kiekvienais metais čia susirenka geros nuotaikos kupinos merginos ir moterys, bėgančios ne  tik dėl rezultato, bet dėl pačio proceso – bėgti tokiame renginyje yra tiesiog smagu, – sako renginio iniciatorė, sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Tai, kad kasmet sulaukiame vis daugiau dalyvaujančių, yra geriausias įrodymas, kad Lietuvos moterys, kaip ir kitose pasaulio šalyse, nori tokių renginių. Šiais metais laukiame rekordinio bėgikių skaičiaus – 3 tūkstančių.“

Naktinis moterų bėgimas, kaip ir kasmet, vyks Vilniaus senamiestyje, bėgikes trasoje lydės muzika, šviesos bei sirgalių palaikymo šūksniai. Renginio startas ir visas šėlsmas prieš / po – Rotušės aikštėje. Renginio organizatoriai užsimena, kad šioje specialioje renginio zonoje dalyvių lauks įvairios pramogos ir staigmenos: partnerių siūlomos įvairios atrakcijos, nuotaikinga masinė apšilimo treniruotė, fotosesija bei daug mažų dovanėlių.

Registracija pradedama šiandien – visoms 3000 bėgikių, užpildžiusių registracijos anketą puslapyje www.sheruns.lt, bus įteikti specialiai šiam renginiui sukurti „Nike“ marškinėliai. Kiekvienai, kirtusiai finišą, bus įteiktas ir specialus atminimo medalis.

Nors šiame bėgime rezultatas nėra svarbiausia, tačiau moterys, norinčios pasiruošti ir siekiančios gerinti savo asmeninius rezultatus, galės prisijungti prie specialiai moterims skirtų Nike bėgimo klubo grupinių treniruočių, kurios startuos nuo liepos 13 d. ir vyks kiekvieną trečiadienį, 19 val. Vingio parke.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups