iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Prasidėjo registracija į antrąjį bėgimą basomis (0)

2016-06-28
Nuotr.: Organizatorių
Jau antrus metus sporto renginių pasiūlą papildoanalogų Lietuvoje neturinčios varžybos, kuriose dalyviai dviejų nuotolių trasą įveikia bėgdami minkšta žole basomis. Į rugpjūčio 7 d.Europos centro golfoklube vyksiantį itin vasariškąrenginį aktyvaus laisvalaikio ir bėgimo mėgėjai registruotis gali jau nuo šiandien.

 Pirmajame bėgime basomis žolės minkštumą išmėginti susirinko 300 įvairaus amžiaus dalyvių. Tarptautinį renginį įvertino ne tik lietuviai, bet svečiai iš Latvijos.

 „Buvome nustebinti ir tikrai džiaugiamės tokiu dideliu bėgimo mėgėjų susidomėjimu pirmą kartą surengtu bėgimu basomis – tai pranoko mūsų lūkesčius. Pernai metais norinčių dalyvauti bėgime buvo daugiau nei planavome priimti, todėl šiemet esame pasiruošę priimti daugiau dalyvių, norinčių bėgimo batelius iškeisti į smagų bėgimą minkšta žole. Vis tik, siekdami užtikrinti dalyvių patogumą ir saugumą, turime nustatyti dalyvių limitą, kuris šiemet bus 500“, – sakė renginį organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ direktorius Evaldas Martinka.

Ženkliai populiarėjant skirtingų formatų sporto renginiams ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdams Lietuvoje, gimė idėja bėgimo entuziastus pakviesti į visiškai kitokias – unikalaus formato varžybas, kuriose pojūčiai ir prisiminimai būtų tikrai išskirtiniai, pasakojo renginio organizatoriai.

„Dalyvių emocijos įveikus trasą, šventiška ir pozityvi atmosfera, bėgikų ir jų artimųjų nuoširdžios šypsenos tik patvirtino, jog toks renginys reikalingas. Bėgimas gali būti įvairus: sunkus, siekiant pergalės ar norint pagerinti asmeninį rezultatą, komandinis, dalyvaujant estafetėje, reikalaujantis ištvermės, esant sudėtingai trasai, o gali būti ir malonus bei nuotaikingas, įkvepiantis ir kupinas nepamirštamų emocijų. Būtent toks ir yra rugpjūčio 7 d. vyksiantis bėgimas basomis“, – kalbėjo E. Martinka.

Nuotaikingos varžybos savo vietos nekeičia – vyks Europos centro golfo klube, tad tiek dalyviai, tiek renginio svečiai galės mėgautis vaikščiojimu ir bėgimu basomis minkštoje ir reguliariai prižiūrimoje pievoje. Bėgimo dalyviai turės puikią galimybę grožėtis puikiu aikštyno kraštovaizdžiu, o kadangi varžybų trasa driekiasi ir per patį Europos geografinį centrą – turės išskirtinę progą šioje vietoje pabūti. Išbandyti žolės kilimą dalyviai galės 4 km ir 8 km nuotoliuose, o mažiesiems renginio svečiamssiūloma 500 m distancija.

Registruotis į renginį bėgimo basomis organizatoriai kviečia jau dabar – anksčiau užsiregistravusiems taikomas mažesnis dalyvavimo mokestis, taip pat lieka daugiau laiko treniruotis ir tinkamai pasiruošti bėgimui.

Į visas bėgimo basomis rungtis reikalinga išankstinė registracija. Visi varžybų dalyviai, sėkmingai įveikę pasirinktą distanciją, gaus atminimo medalius ir unikalius sertifikatus, patvirtinančius apsilankymą Europos geografiniame centre.

Registracija čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi straipsniai

ups