iVilnius.lt

Gegužės 20 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

„The Color Run Vilnius“ į sostinę atveža „Tropicolor“ bėgimą (0)

2016-08-16
Rugsėjo 4 d. Vilniaus Vingio parką užtvindys žmonės, norintys išsimarginti įvairiausiomis spalvomis. Jie dalyvaus tradiciniu tapusiame 5 km bėgime „The Color Run Vilnius“. Jau trečią kartą įvyksiančio spalvotojo bėgimo pagrindinė tema šiemet – „Tropicolor“.

Organizatoriai teigia, kad šių metų renginio dalyviai risnos trasa, dvelkiančia atogrąžų salų dvasia su gaiviais vasariškais aromatais, nuotaikinga muzika ir paplūdimio kamuoliais. Dalyvių lauks net keturios spalvų zonos, putų jūra ir renginį vainikuosiantis spalvų bei muzikos festivalis.

Kiekvienam, užsiregistravusiam į bėgimą, įteikiami riboto leidimo marškinėliai, ryškiaspalvis galvos raištis bei trumpalaikės „The Color Run“ tatuiruotės. Be to, dalyvio krepšelį dovanomis papildys ir renginio partneriai.

Spalvotojo bėgimo dalyviai, įveikę visą bėgimo distanciją, bus apdovanoti specialiais atminimo medaliais, papuoštais atogrąžų salų motyvais.

Registruotis į šių metų spalvotąjį bėgimą galima dviem būdais – individualiai arba subūrus komandą. Pirmuoju atveju teisė startuoti „The Color Run Vilnius“ šiuo metu kainuoja 23 Eur, o subūrus ne mažesnę nei 4 draugų komandą – po 20 Eur kiekvienam dalyviui.

Bėgimo organizatoriai teigia, kad šiais metais dalyvių registracija vyksta kur kas sparčiau, todėl galima tikėtis gausesnio išsiteplioti nebijančių bėgikų nei ankstesniais metais būrio. „Palyginti su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu, dalyvių sąrašas dabar jau yra maždaug tris kartus ilgesnis. O iki bėgimo dar nemažai laiko“, – dalyvių aktyvumu džiaugėsi „The Color Run Vilnius“ iniciatorius Simonas Gedutis.

Primename, kad „The Color Run“ buvo sukurtas JAV, siekiant skatinanti žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą, dažniau šypsotis ir palaikyti glaudesnius ryšius su miesto bendruomene. Tai naujas bėgimo renginių žanras, juose nebūna nugalėtojų ar pralaimėjusiųjų.

Unikalus renginių ciklas kasmet nuspalvina vis naujus pasaulio miestus – iš viso įvyksta daugiau nei 300 „The Color Run“ bėgimų daugiau nei 50-yje valstybių.

Pirmasis „The Color Run“ bėgimas Vilniuje įvyko 2014 m.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups