iVilnius.lt

Gegužės 20 13°C

7794

Egzotiškoji Indija bus pasiekiama patogiau ir greičiau (618)

Paskelbta: 2016-04-09 |
Kovo pabaigoje atidaryta Ramunės Zubernytės paroda, kurioje buvo pristatyta egzotiškoji Indija. Parodos „Lietuviški žiedai ir krislelis Indijos“ svečiai ir viešnios galėjo susipažinti ne tik su jos darbais, bet ir tuo pačiu sužinoti apie įsimintiniausias akimirkas, kurios įsirėš atminty po kelionės į šią šalį.

Renginyje taip pat dalyvavo Indijos garbės konsulas Lietuvoje Rajinder Kumar Chaudhary, kelionių organizatoriaus atstovas Indijoje Sanyog Gupta bei keliolikos Lietuvos kelionių agentūrų atstovai, visi kvietė aplankyti šią nuostabią šalį. Garbės konsulas žadėjo, jog asmeniškai pasirūpins, jog ne tik lietuviai keliautų į tolimąją Indiją, bet ir tuo pačiu daugiau indų atkeliautų į egzotiškąją Lietuvą.
Parodos iniciatorė kelionių agentūros „Superturas“ direktorė Jolita Kairienė atviravo, jog su šia paroda yra pristatomas ne tik jų naujoji atstovybė, kuri nuo šiol įsikūrusi ne tik Kaune, bet ir Vilniuje, Green Hall verslo centro penktajame aukšte, tačiau ir supažindinama su naująja „Superturo“ turistine kryptimi – Indija.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų komandos prisijungė ir Ramunė, kuri ilgą laiką gyveno Indijoje ir mūsų keliautojams galės patarti, kaip susiplanuoti kelionę, kokius maršrutus rinktis. Ši nauja kryptis bus kuruojama būtent jos, o mūsų partneriai „Turkish Airlines“ užtikrins, kad kelionė neprailgtų ir būtų komfortabili“, - entuziazmo neslėpė Jolita Kairienė.

Daugiau informacijos apie pačią kelionę bus galima sužinoti susisiekus su „Superturo“ atstovėmis:
Vilniuje: Ramunė Zubernytė
Tel: 370 640 69909
ramune@superturas.lt

Kaune: Jolita Kairienė
Tel.: 8-612 54082
jolita@superturas.lt

http://www.superturas.lt

Komentarai (618)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups