iVilnius.lt

Sausio 17 13°C

Kultūra
Pagrindinis > Naujienos

Kaip nepasiklysti „Kultūros naktyje“: praktiniai patarimai (0)

2016-06-17
Nuotr.: Organizatorių
Jau šiandien Vilniuje dešimtą kartą vyks vienos nakties kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Festivalio organizatoriai dalijasi praktiniais patarimais kaip nepasiklysti renginių gausoje (o jų – daugiau nei 120), kur ieškoti informacijos bei kaip grįžti namo.

1. Info centrai. Kaip ir kiekvienais metais, festivalio lankytojų lauks info centrai, įsikūrę „Coffee Inn“ kavinėse (Pilies g. 3, Vilniaus g. 17, Vokiečių g. 18, Gedimino pr. 2). Čia galėsite gauti renginio programą-žemėlapį bei atsakymus į iškilusius klausimus. Jus pasitiks ryškiomis liemenėmis pasipuošę „Kultūros savanoriai“.

2. Programa. Su išsamia festivalio programa ir kita naudinga informacija galite susipažinti festivalio svetainėje www.kulturosnaktis.lt. Nepasimesti renginių gausoje jums padės funkcija „Mano KN“: svetainėje esančioje programoje žymėkite širdutes prie projektų, kuriuos norite aplankyti, ir skiltyje „Mano KN“ raskite jums suformuotą individualią programą bei žemėlapį. Be to, parengtas programėles bei festivalio žemėlapius galite atsisiųsti iš „Kultūros nakties“ tinklapio.

3. Transportas. Festivalio naktį Vilniuje kursuos naktiniai autobusai. Jų maršrutus bei grafikus rasite SĮ „Susisiekimo paslaugos“ tinklapyje. Be to, visi naktinėtojai kviečiami išbandyti UBER programėlę, su kuria pirma kelionė (iki 10 EUR) įvedus kodą NAKTIS bus nemokama.

4. Saugumas. „Kultūros nakties” metu mieste patruliuos sustiprintos policijos pajėgos, didžiuosius masinius renginius prižiūrės apsaugos tarnybos, projektuose dirbs kultūros savanoriai. Draudimo bendrovė „Seesam“ taip pat pateikia patarimus, kaip užtikrinti jūsų pačių saugumą festivalio metu:

• renginio metu stenkitės vaikščioti tik gerai apšviestomis ir judriomis gatvėmis;
• dauguma festivalio renginių yra nemokami, todėl nesineškite pinigų daugiau negu gali prireikti;
• nesinešiokite piniginės, telefono galinėse kelnių kišenėse, kuprinėse ar matomose bei lengvai prieinamose vietose;
• jei galite, neimkite rankinės su savimi;
• apsirenkite patogiais, šiltais, vakarui skirtais drabužiais ir nesipuoškite brangiais papuošalais;
• nepamirškite, jog gali prasidėti lietus – todėl verta pagalvoti apie patogų skėtį;
• jei yra galimybė, ilgų atstumų neikite pėsčiomis, o pasinaudokite viešuoju transportu – „Kultūros nakties“ metu kursuos naktinis viešasis transportas;
• iškilus pavojui Jūsų saugumui ar pamačius grėsmę kitiems šventės dalyviams – būtinai kreipkitės pagalbos į mieste patruliuojančius policijos pareigūnus, apsaugos tarnybų darbuotojus ar „Kultūros nakties“ savanorius;
• jei pagalbos šalia nėra, būtinai apie pavojų praneškite bendruoju pagalbos telefonu 112.

5. Oro sąlygos. Šiam penktadienio vakarui žadamas lietus, todėl rekomenduojame į renginius pasiimti skėtį ar apsiaustą nuo lietaus. Organizatoriai įspėja, kad dėl žadamo lietaus kai kurie atvirose erdvėse numatyti renginiai gali vėluoti, todėl prašome sekti informacija, kuri bus nuolatos atnaujinama „Kultūros nakties“ Facebook paskyroje.

6. Ir dar: Nepamiršk smagiausiomis akimirkomis iš „Kultūros nakties“ pasidalinti su draugais! Fotografuok, filmuok ir kelk įrašus į socialinius tinklus Facebook bei Instagram su žyme #kulturosnaktis, dalinkis įspūdžiais ir laimėk puodelį „Coffee Inn“ kavos!

„Kultūros naktis“ visą Vilniaus miesto gyventojus ir svečius nemiegoti kviečia jau šiandien, birželio 17 d., nuo 18:00 iki 02:00 val. nakties. Visi festivalio renginiai yra nemokami!

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups