iVilnius.lt

Sausio 17 13°C

Kultūra
Pagrindinis > Naujienos

Prezidento rūmuose – „Kultūros nakties“ renginiai (0)

2016-06-16
Nuotr.: Bigstock
Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai atveria kiemą ir įsijungia į sostinėje vykstantį kultūros ir meno festivalį „Kultūros naktis“.

Šį penktadienį, birželio 17 d., nuo 18 val. Prezidento rūmų kieme gros Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, skambės Lietuvos kompozitorių maršai, populiarūs Europos kompozitorių kūriniai su defile elementais.

19–20 val. pasirodys Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, teatralizuotai atliks populiarių šiuolaikinių užsienio kompozitorių kūrinius.

Nuo 20 val. Prezidento rūmų parke bus galima pamatyti infografinę šviesos instaliaciją „Švytintis Europos sodas“.

Įėjimas pro Universiteto g. esančius vartus.

Nuo 18.00 val. Valstybės pažinimo centras taip pat kviečia aplankyti interaktyvią ekspoziciją. Paskutiniai lankytojai įleidžiami 23.15 val.

Primename, kad savaitgaliais Prezidentūroje tradiciškai atveriami vartai ir visi norintieji kviečiami užsukti ir aplankyti ne tik didįjį kiemą, bet ir istorinį parką. Prezidento rūmų ansamblį galima lankyti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11.00 iki 18.00 val.

Visi renginiai nemokami. Daugiau nuolat atnaujinamos informacijos apie renginius ir ekskursijas, kurios vyksta kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, rasite interneto tinklalapyje www.lrp.lt.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups