iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Šiaurietiškas ėjimas „Danske bank Vilniaus maratone“ (0)

2015-08-07
Nuotr.: Vytauto Dranginio
Judėjime sveikata! Būtent toks yra labdaringo projekto šiaurietiškas ėjimas „Danske Bank Vilniaus maratone“ tikslas. Jo iniciatoriai ir organizatoriai - nevyriausybinės organizacijos, dirbančios garbingo amžiaus žmonių labui - LPF "Mokytojo dienos" ir VšĮ " Mano šviesa". Jų atstovės: Julija Trusova ir Eglė Rudis, neslepia džiaugsmo ir negaili padėkos žodžių Vilniaus maratono organizatoriams už palaikymą ir suteiktą galimybę Lietuvos senjorams 2015 m. rugsėjo 13 d. dalyvauti masiškiausioje šalies sporto šventėje!

Visos Lietuvos senjorai renginyje galės dalyvauti NEMOKAMAI. Visiems palaikantiems ir solidariems šiaurietiškojo ėjimo profesionalams ir mėgėjams bus taikomas simbolinis "Širdies mokestis"- surinktos lėšos bus skirtos naujiems aktyvaus senjorų laisvalaikio projektams. "Ruduo - ne priežastis liūdėti. Ruduo - naujų startų laikas!"- teigia organizatorės. Ir su šypsena priduria: "Kartu mes įveiksime rudens melancholiją... lazdomis". Pačią distanciją jos apibūdina kaip "demokratiškiausia" - juk tik 4,2 km patogiu individualiu tempu, nesiekiant rekordų. "Negalite bėgti?- Judėkite savo ritmu". Ši socialinė iniciatyva susilaukė kitų visuomeninių organizacijų palaikymo - ruoštis šventei aktyviai padeda Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, o sporto klubų tinklas "Impuls" ir vandens pramogų parkas "Vichy" įsteigė prizus ir malonias staigmenas dalyviams.

Julija ir Eglė tikisi, kad pavyks organizuoti gražią bei prasmingą šventę, pavyks įrodyti, kad mūsų šalyje gerbiamas ir palaikomas auksinis amžius, juk tik tokia visuomenė turi ateitį.

Išankstinė registracija internetu: http://goo.gl/forms/qNFAZq22O1 arba tel. 8 687 78518, 8 620 17733.

Renginio data: 2015-09-13

Susirinkimo vieta ir laikas: nuo 14.00 val. Prie L. Stuokos - Gucevičiaus paminklo (L. Stuokos - Gucevičiaus g., Vilnius)

Starto laikas: 15.30 val.

Trasos atstumas: 4,2 km

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups