iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

„Hanner“ pradeda viešbučio statybas buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje (0)

2016-08-19
Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo leidimą viešbučio statybai ir pradeda įgyvendinti pirmąjį projektą buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje. Į viešbučio statybas bus investuota 20 mln. eurų. Planuojama, kad 8000 kvadratinių metrų ploto viešbutis, kuriame bus įrengta 200 kambarių, bus užbaigtas 2018 metų pirmąjį pusmetį.

4 žvaigždučių viešbutį Rinktinės gatvėje planuojama atidaryti 2018 metų viduryje, jame įsikurs restoranas, konferencijų salės, bei baras su terasa, kur viešbučio svečiams atsivers Gedimino pilies panorama. Viešbučio projektą parengė architektas Gintautas Natkevičius.

„Šis viešbutis yra statomas greta būsimo Kongresų centro, o Katedros aikštę pėsčiomis galima pasiekti vos per kelias minutes. Geroje lokacijoje esantis viešbutis patenkins ne tik Kongresų centro poreikius bet ir didėjančius į Vilnių atvykstančių verslo atstovų, turistų ir miesto svečių lūkesčius“ – sakė AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Per artimiausius du mėnesius „Hanner“ taip pat planuoja užbaigti derybas su tarptautiniu viešbučių tinklu ir pasirašyti frančizės sutartį.

2015 metais „Hanner“ įsigijo beveik 8 ha teritoriją centrinėje miesto dalyje, kurioje numatyta verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba, į šią teritoriją planuojama investuoti 200 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups