iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Šalia „Ikeos“ ir „Nordikos“ iškils dar vienas prekybos ir paslaugų centras (1)

2016-08-03
Nuotr.: Organizatorių
Investuotojai ir nekilnojamojo turto projektų vystytojai UAB VPH imasi dar vieno projekto pietinėje Vilniaus dalyje. Sklype šalia sostinės oro uosto įmonė vystys komercinės paskirties projektą, į kurį planuojama investuoti apie 55 mln. eurų.

9 hektarų sklype, kurį VPH kartu su investuotojais įsigijo birželį, planuojama vystyti prekybos, paslaugų ir biurų kvartalą.

Įsigytas sklypas ribojasi su Vikingų gatvėje esančios „Ikea“ parduotuvės ir kito VPH jau sėkmingai užbaigto projekto – prekybos slėnio „Nordika“ – teritorijomis.

„Įgyvendindami „Nordikos“ projektą, atkreipėme dėmesį, kad potencialo pietinėje Vilniaus dalyje yra ir biurams, paslaugų centrams, specializuotoms parduotuvėms. Ši sostinės dalis sparčiai vystosi, tad plėtoti naujus projektus greta jau sėkmingai veikiančių buvo logiškas žingsnis“, – sako VPH direktorius Barry Nabuursas.

Pasak jo, projektas bus plėtojamas 5–7 etapais. Jį planuojama iki galo įgyvendinti per 4 metus, o pirmieji statybos darbai bus pradėti jau kitais metais.

„VPH“ yra nekilnojamo turto projektų plėtros ir valdymo bendrovė, kurios vadovai turi daugiau nei 20 metų veiklos patirties Kanadoje, Baltijos šalyse, Rusijoje ir Baltarusijoje. „VPH“ šiuo metu vystomų komercinių objektų bendras plotas sudaro beveik 100 tūkst. kvadratinių metrų, o bendrovės valdomos nuosavybės vertė viršija 100 mln. eurų. Pagrindinis VPH biuras įsikūręs Vilniuje, padaliniai – Rygoje, Taline ir Minske.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups