iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Sostinės parkų apsupty „Conresta“ pastatė „Visorių alėją“ (2)

2016-09-14
Naujai besiformuojančiame gyvenamųjų namų kvartale viena didžiausių Lietuvoje statybų bendrovių „Conresta“ baigė statyti „Visorių alėją“. Daugiabutis iškilo mažo eismo intensyvumo Visorių gatvėje, gamtos apsuptyje, šalia parkų ir miškų. Name jau įsikūrė pirmieji gyventojai, vertinantys privatumą bei ramybę ir kartu norintys neatsiriboti nuo miesto šurmulio.

„Visorių alėjos“ būstų savininkai patogiai ir greitai pasiekia sostinės centrą asmeniniu ar visuomeniniu transportu, o grįžę namo lepinasi ramybe bei žaluma. Netoliese driekiasi Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinis, Verkių regioninis ir Jomanto parkai, dovanojantys gyventojams švarų orą ir galimybę mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis. Vos per kelias minutes pasiekiamuose miškuose ir parkuose įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai, poilsio aikštelės. Pėsčiomis galima pasiekti ir visus svarbiausius objektus – mokyklas, vaikų darželius, prekybos centrus ir gydymo įstaigas.

Visorių kvartalas keičia savo ilgametę paskirtį ir dėl savo strateginės padėties tampa viena patraukliausių vietų gyventi sostinėje. Užsilikusius pramoninių ar administracinių pastatų kompleksus čia sparčiai keičia naujos statybos gyvenamieji namai. Netolimoje ateityje šią mikrorajono dalį planuojama paversti žaliais plotais apsodintu, šiuolaikišku mažaaukštės statybos daugiabučių ir individualių namų kvartalu.

Generalinė „Visorių alėjos“ rangovė „Conresta“ šiuo metu stato dar kelis daugiabučius gyvenamuosius namus Vilniuje. „Mūsų tikslas – statyti ilgaamžius, saugius ir patogius būstus, kuriuos gyventojai noriai vadintų namais šiandien ir ateityje. „Visorių alėjos“ projektas yra maksimaliai orientuotas į gyventojų komfortą: statant buvo naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos,“ – užbaigtą objektą komentuoja UAB „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.

„Didžiuojamės bendradarbiaudami su patyrusiais partneriais, statybų profesionalais, todėl drąsiai galime garantuoti pirkėjams aukščiausios kokybės būstus. Netolimoje ateityje planuojame „Visorių alėjos“ plėtrą, o kitų metų antroje pusėje numatome pradėti sublokuotų individualių namų statybą perspektyviame Gulbinų sklype,“ – planus atskleidė „Visorių alėjos“ vystytojos UAB „Recus“ direktorius Danas Marcinkevičius.

Iki šios dienos jau yra parduota daugiau nei 70 proc. butų. Likę 65-100 kv. m ploto būstai puikiai tinka šeimoms, visi jie turi didelius balkonus (arba lauko terasas pirmame aukšte) bei talpias drabužines. Uždarame kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė, o tujomis apželdintas sklypas ilgainiui gyventojams suteiks vis daugiau privatumo.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (2)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups