iVilnius.lt

Liepos 01 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus centre pradedamas statyti daugiabutis – „Basanavičiaus namai” (0)

2016-09-13
Nuotr.: Organizatorių
Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė "Realinija" pradeda naujo daugiabučio “Basanavičiaus namai” Naujamiesčio rajone staybas. Plėtros metu bus statomas šešių aukštų gyvenamosios paskirties, su komercinėmis patalpomis pirmame aukšte, pastatas. Šame projekte bus pastatyta 70 butų ir 6 komercinės patalpos, kurių bendras plotas sieks 4300 kvadratinų metrų. Taip pat bus įrengta dviejų lygių požeminė parkavimo aikštelė, kuri talpins 85 automobilius.  Statybas numatoma baigti 2017 m. ketvirtąjį ketvirtį.

„Pastebėjome, kad Naujamiesčio populiarumas pirkėjų tarpe yra labai didelis, gyventojai šį miesto rajoną vertina dėl patogios jo lokacijos, gero susiekimo su kitais rajonais, vos už kelių žingsnių esančių aptarnavimo, maitinimo, pramogų vietų. Taip pat rajonui didelę vertę suteikia Vingio parko ir senamisčio artumas.”- teigė Kęstutis Graužinis, UAB “Realinija” direktorius.

Basanavičiaus namai

Pasak K.Graužinio, projektuodami “Basanavičiaus namus”, buvo galvojama apie tokį žmogų, kuriam dieną svarbu greitai ir patogiai pasiekti visas būtinas vietas, o vakare - atsipailiduoti parke ar nueiti į senamiesčio kavinę.

Statant namą bus įrengtas ne vienas įnovatyvus sprendimas. Kiekvienas butas turės savo rekuperatorių, tad gyventojai mėgausis šviežiu oru patalpose. Langai - padidinto akustinio atsparumo, kad triukšmas iš lauko nevargintų po įtemptos darbo dienos. Požeminėje automobilių parkavimo aikštelįje bent 20 proc. vietų bus pritaikyta elektromobiliams.

Basanavičiaus namai

Šią savaitę pradėti butų pardavimai - butų  kaina svyruoja nuo 1800 iki 2200 EUR/m2.  Pirkėjai gali rinktis nuo kompaktiškų 2 kambarių 40 kv.m. iki erdvesnių 3 kambarių 66 kv.m. butų.

„Realinija” sklypą adresu Basanavičiaus g. 36/ Švitrigailos g. 1, Vilniuje 2015 m. balandžio mėn įsigijo iš bankrutavusio banko SNORAS. Investicijos į visą projektą, planuojama, sudarys apie 6 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups