iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Nuo lapkričio 19 d. – sklandžiau dirbantis viešasis transportas (0)

2016-11-15
Nuotr.: Susisiekimo paslaugos
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog nuo lapkričio 19 d. keisis visų maršrutų troleibusų, greitųjų 2G, 3G, 4G, 6G maršrutų autobusų ir 2, 5, 18, 26, 30, 32, 33, 34, 43, 48, 49, 50, 52, 54, 58, 63, 65, 69, 73, 75, 76, 87 maršrutų autobusų tvarkaraščiai. Pokyčiai įgyvendinami siekiant užtikrinti minimų maršrutų transporto priemonių sklandų darbą.

Dėl pastaruoju metu pablogėjusių oro ir eismo sąlygų, išaugusio eismo įvykių skaičiaus sostinės gatvėse susidaro spūstys. Spūsčių neišvengia ir viešasis transportas – autobusai ir troleibusai stovi bendrame eismo sraute, todėl susiduriama su sunkumais užtikrinti viešojo transporto reguliarumą. Papildomų nepatogumų patiria tiek stotelėse laukiantys, tiek ir viešuoju transportu jau vykstantys keleiviai.

Taip pat viešojo transporto eismo tvarkaraščiai koreguojami atsižvelgiant ir į gautus keleivių pageidavimus bei kitus eismo organizavimo pakeitimus maršrutuose.

Siekiant viešojo transporto keleiviams užtikrinti patogesnį susisiekimą viešuoju transportu iš stoties į Titnago g., kurioje kuriasi vis daugiau įmonių, 15 Titnago g.–Žemieji Paneriai–Stotis maršruto troleibusai važiuos visą darbo dieną. Atitinkamai keisis ir troleibusų eismo tvarkaraštis. Šiuo metu 15 maršruto troleibusai važiuoja tik rytinio ir vakarinio piko metu.

Pokyčių sulauks ir vykstantys 26 Ozo–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai maršruto autobusais. Nuo lapkričio 19 d. šio maršruto trasa bus pratęsta iki Bajorų, o autobusai važiuos Mokslininkų, Jeruzalės, Kalvarijų gatvėmis link Ozo g., nebeužsukdami į Baltupio g. Bajoruose autobusai stos Bajorų, Riaubonių, Daubų, Bajorų miškas, Mokslininkų stotelėse. 26 maršruto autobusai, važiuodami link Bajorų, užsuks į Bajorų sodus. Autobusai, važiuodami iš Bajorų link Jeruzalės, taip pat užsuks į Bajorų sodus.

Baltupio g., kurioje nebevažiuos 26 maršruto autobusai, važiuoja kitų maršrutų transporto priemonės – 10, 34, 48, 49, 50, 69 maršrutų autobusai. Detalesnę informaciją apie viešojo transporto maršrutus, persėdimo galimybes galima rasti interneto tinklalapyje www.stops.lt, naudojantis greičiausio maršruto planavimo įrankiu.

Siekiant pagerinti esamą viešojo transporto situaciją šiaurės vakarinėje miesto dalyje nuo lapkričio 19 d. 52 Centras–Ukmergės g.–Tarandė maršruto autobusai tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgalį važiuos dažniau.

Pokyčiai numatomi ir šio maršruto trasoje. Dėl Ukmergės gatvėje esančio pavojingo posūkio (apsisukimo) į Tarandę 52 maršruto autobusai, išvažiuodami iš Medelyno stotelės, turėdavo kirsti dvi eismo juostas magistraliniame kelyje. Siekiant užtikrinti saugesnį transporto važiavimą, nuo lapkričio 19 d. stotelėje Medelynas link Tarandės 52 maršruto autobusai nebestos. Tačiau stotelėje Medelynas į miesto pusę autobusai stos. Kaip įprastai, pakeliui link Ukmergės esančioje stotelėje sustos 87 Šeškinė–Bendorėliai–Riešė–Molėtų pl.–Ateities g. maršruto autobusai.

Pokyčiai – ir vykstantiems iš Grigiškių

Nuo lapkričio 21 d. (pirmadienio) dėl Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos 28 Grigiškės–Žemieji Paneriai, 29 Grigiškės–Lazdynai–Žemaitės g.–Vilkpėdė ir 59 Grigiškės–Lazdynai–Laisvės pr.–Žvėrynas maršrutų autobusai važiuos pakeista trasa. Šių maršrutų autobusai, važiuodami iš Grigiškių, nebevažiuos link Kovo 11-osios stotelės, o važiuos tiesiai Mokyklos g. link Vilniaus g. Kovo 11-osios stotelė laikinai perkeliama arčiau Mokyklos–Vilniaus g. sankryžos. Viešojo transporto eismo organizavimo pakeitimai galios iki statybos darbų pabaigos. Atitinkamai keisis ir autobusų eismo tvarkaraščiai.

Nauji viešojo transporto eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau pirmadienį, lapkričio 14 d., o viešojo transporto stotelėse informacija bus atnaujinama nuo lapkričio 16 d.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups