iVilnius.lt

Liepos 14 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Nuo pavasario AirBaltic iš Vilniaus pradės skraidinti į Miuncheną ir Paryžių (0)

2016-10-04
Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ kitų metų vasaros sezonui, kuris prasidės 2017 m. kovo 26 d., pristatys aštuonis naujus maršrutus, pagerinančius susisiekimą su Baltijos šalių regionu.

„airBaltic“ oro linijos yra svarbi Baltijos regiono jungtis su kitomis pasaulio šalimis. Atsižvelgiant į bendrovės verslo planą „Horizon 2021“, 2017 m. pagerinsime susisiekimą su pagrindiniais oro uostais, atidarydami aštuonis naujus skrydžių maršrutus. Taip pat ir toliau gerinsime esamų maršrutų paslaugas, palaipsniui skrydžius pradedant visiškai naujais Kanados lėktuvų gamintojo „Bombardier CS300“ orlaiviais. Tai taps išskirtiniu mūsų oro linijų bendrovės bruožu, nes tapsime pirmaisiais šio modernaus orlaivio operatoriais pasaulyje“ – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martin Gauss.

2017 m. „airBaltic“ pradės skrydžius iš Rygos į Ženevą (Šveicarija), Aberdyną (Jungtinė Karalystė), Stavangerį (Norvegija), Geteborgą (Švedija), Tamperę (Suomija), Kataniją (Italija), taip pat pristatys du naujus maršrutus iš Vilniaus į Prancūzijos sostinę Paryžių bei Miuncheną – miestą pietų Vokietijoje.

Skrydžio maršrutas Skrydžio dažnis Pradžios data Kaina*, Paprastas Kaina*, Premium Kaina*, Verslo klasė
Vilnius – Paryžius (Prancūzija) 4 skrydžiai per savaitę 2017 m. kovo 26 d. 39 EUR 115 EUR 595 EUR
Vilnius – Miunchenas (Vokietija) 3 skrydžiai per savaitę 2017 m. kovo 27 d. 39 EUR 115 EUR 539 EUR

* Mažiausia kaina, įskaitant oro uosto mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokestį, visas skrydžių šia kryptimi sąrašas interneto svetainėje www.airbaltic.com

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups