iVilnius.lt

Liepos 15 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Sekmadienį vilniečiai į rinkimus galės važiuoti nemokamai (0)

2016-10-07
Rinkimų dieną „Uber“ dovanos nemokamas keliones Vilniuje važiuojant į ir iš rinkimų apylinkės. Akcija bus galima pasinaudoti šį sekmadienį nuo 7 iki 20 valandos, „Uber“ programėlėje įvedus specialų kodą.

„Uber” programėlės naudotojai jau dabar iš taško A į tašką B keliauja pigiausiai. Šis sekmadienis — išskirtinė diena kiekvienam piliečiui, ir manome, kad balsadėžė turėtų būti pasiekiama vos vieno mygtuko bakstelėjimu. Todėl nusprendėme vilniečiams pasiūlyti nemokamas keliones iš ir į rinkimų apylinkių, taip išplėsdami jų pasirinkimo galimybes judėti mieste. Sekmadienį vykti balsuoti bus galima saugiai, patogiai ir nemokamai“, — sako Enn Metsar, „Uber“ vadovas Baltijos šalyse.

Dar viena priežastis rinkimų dieną vykti su „Uber“ – galimybė sutaupyti laiko. Vidutinis automobilio laukimo laikas Vilniuje — apie penkios minutės. Be to, atvykus su „Uber“, nereikės ieškoti vietos stovėjimo aikštelėje, tad ir balsuoti bus daug paprasčiau.

Norint pasinaudoti rinkimų dienos akcija, reikia įvesti kodą RINKIMAI2016 „Uber“ programėlės skyrelyje „Akcijos“. Kodas suteikia du iki penkių eurų vertės pavėžėjimus į arba iš rinkimų apylinkės Vilniaus miesto ribose. Akcija bus galima pasinaudoti šį sekmadienį nuo 7 iki 20 valandos.

Artimiausią rinkimų apylinkę galite rasti čia: rinkejopuslapis.lt/mano-apylinke

Daugiau informacijos apie akciją rasite: newsroom.uber.com/lithuania/i-rinkimus-vaziuok-nemokamai

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups