iVilnius.lt

Rugsėjo 23 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Atnaujintas populiariausiųjų Vilniaus restoranų šimtukas (0)

2014-07-02
Nuotr.: BigStock
Pasirodžius pirmajam populiariausiųjų Vilniaus restoranų reitingui, pasipylė nemažai palaikančių ir tuo pačiu nepritarančių nuomonių virtinė. Iš tikrųjų tikime, jog toks reitingas buvo reikalingas, o atsiliepimų gausa paskatino reitingą atnaujinti greičiau nei buvo planuota anksčiau. Tad po trijų mėnesių dar kartą atnaujintas geriausiųjų Vilniaus restoranų šimtukas, kuris sudarytas remiantis lankytojų vertinimais. Verta paminėti, jog per paskutinį ketvirtį reitingo viršūnėje atsirado naujas lyderis, atitinkamai pasislinko visi kiti restoranai, gausu kitų didesnių smukimų ir kilimų reitingo sąraše bei įspūdingų šuolių į viršų. Atitinkamai teko pašalinti keletą restoranų iš reitingo, nes jie jau senokai nebedirba.

Priminsime, jog galutiniame restoranų reitinge atsispindi TripAdvisor, Foursquare, Facebook bei kelių kitų svetainių vartotojų bei lankytojų vertinimai. Šie vertinimai atspindi daugumos nuomonę, o pats reitingas niekuo nesusijęs su profesionalių vertintojų atsiliepimais, šefų vertinimais. Akivaizdu, jog apsilankyti brangiausiuose restoranuose sau gali leisti nekiekvienas, atitinkamai vartotojų atsiliepimų kiekis apie brangiuosius restoranus yra mažesnis.

Tikime, jog pavyks atrasti jums labiausiai patinkantį restoraną, o jeigu jūsų mylimas restoranas reitinge per žemai, tuomet nepatingėkite jo įvertinti mūsų ar kitose minėtose svetainėse.

Restoranų top 10 (skliausteliuose pokytis lyginant su paskutiniu reitingu):

  1. Bistro 1 dublis (N)
  2. Bistro 18 (-1)
  3. Kitchen (+60)
  4. Lauro lapas (-2)
  5. Osteria da Luca (-1)
  6. Meat Lovers Pub (+4)
  7. Uzupio picerija (+1)
  8. Sofa de Pancho (+3)
  9. Time (-)
  10. Boff steakhouse (-6)

Visą restoranų reitingą atrasite čia: Populiariausių restoranų reitingas

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups