iVilnius.lt

Vasario 27 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Bistro 18 (0)

2014-01-13
Nuotr.: iVilnius
Senamiestis, vėlyva šeštadienio popietė, o ir smagus pasivaikščiojimas neprailgsta. Lengvas šaltukas jums kanda į skruostus, pamažu imate jausti alkį. Vis dėlto susiduriate su nemenku iššūkiu: neplanuotai susirasti jaukų bei nebrangų restoranėlį. Deja, dauguma jų tuomet yra sausakimši ar tiesiog rezervuoti. Šiek tiek apmaudu ir tenka pėdinti toliau. Prisipažinsiu, jog panašiai buvo ir man su draugais. Deja, tądien nepavyko nieko rasti, teko apsiriboti senamiesčio kavine.

Kitą dieną ir vėlei buvau beprarandąs viltį, jog kažką pavyks rasti artimiausiu metu, kol staiga, visai netikėtai, prieš akis pamatėme kavinės tipo restoranėlį – „Bistro 18“. Žvilgtelėjome pro langą ir pamatėme keletą laisvų stalelių ir iškart drąsiai žengėme vidun.

Restorano personalas. Iš tikrųjų užėjus vidun, visa erdvė bei aplinka padvelkė jaukumu ir šiltumu. Mus maloniai pasitiko administratorė ir angliškai pasiūlė prisėsti prie vieno iš laisvų stalelių. 

Mums iš tikrųjų pasisekė, nes restoranas greitai užsipildė, o vėliau užėjusiems, administratorė tegalėjo pasiūlyti apsilankymą kitą dieną. Pats telefonas irgi netilo, žmonės tikslinosi dėl meniu, galimybės rezervuoti staliuką, o ir keletas užsienio šalių ambasadorių atstovų čia užsisakė maisto išsinešimui.

Galiu pasidžiaugti, jog pačios padavėjos tikrai paslaugios, neįkyrios ir ilgai nereikėjo dairytis jų, kai ko nors norėdavome. Išties buvo malonu būti perspėtiems, jog maisto gali tekti laukti šiek tiek ilgėliau nei įprastai, nes tuo metu gan nemaža žmonių grupė restorane šventė gimtadienį.

Restoranas ir valgiaraštis. Taigi pasakysiu, jog „Bistro 18“ – yra prancūziško tipo restoranas, kurio lankytojai gali mėgautis ne tik įvairių Europos šalių patiekalais, bet ir paskanauti vyno.

Pats „Bistro 18“ meniu neperkrautas ir ilgai netenka sukti galvos, ką pasirinkti. Be to, visada galite pasirinkti dienos sriubą bei karštąjį patiekalą. Kaip minėjau meniu neperkrautas, o ir kainos tikrai įkandamos: pagrindinių patiekalų kainos 17-40 Lt. Be abejo, galite pasirinkti ir įmantresnius patiekalus, kurių kaina perkopia 40 litų. Ilgai nesvarstę, užsisakėme dienos sriubos (9Lt), dienos pastą (19Lt) bei balto vyno (9 Lt).

Galiu prisipažinti, jog tiek sriubos, kiek mums atnešė lėkštėse, tikrai nesitikėjau. Neretai nuo tokio kiekio kiti žmonės jau būtų pavalgę ir vargiai ar norėtų antrojo patiekalo. Vis dėlto dienos pasta buvo tikrai skani ir nesinorėjo palikti nė kąsnelio. Buvo be galo skanu ir sotu. Jeigu norite sužinoti visą meniu, o gal pasmalsauti dėl kainų, tuomet būtinai siūlyčiau apsilankyti jų tinklalapyje – www.bistro18.lt

Restorano aplinka. Jeigu kalbėtume apie restorano aplinką, jame jauku, kiek primenanti namų aplinką. Pačios sienos yra dirbtinai sendintos, kas, mano manymu, prideda restoranui šiltumo, jaukumo bei žavesio. Pro restorano langą atsiveria puikus vaizdas į senamiesčio kiemelį ir pasijunti tarsi bohemiškoje aplinkoje.

Sėdėdami prie stalelio ir laukdami savųjų patiekalų arba tiesiog nerasdami temos pokalbiui, galėsite paskaitinėti įvairias kulinarines knygas, kurios galimai padės atrasti kitų idėjų jūsų kitiems pietums, o gal net ir vakarienei. Pačios knygos yra padėtos ant palangės, tai gan įdomus sprendimas siekiant užpildyti tuščią erdvę.

Tiesa, nepaminėjau, jog restoranas turi ir vyno parduotuvėlę, kurioje gausybė vyno butelių iš įvairiausių šalių. Vyno parduotuvėlėje nesilankiau, tad negaliu kažko daugiau apie tai ir papasakoti.

Baigiamasis žodis. Apibendrindamas norėčiau pasakyti, jog siūlyčiau kiekvienam apsilankyti šiame restorane ir ten jaukiai papietauti ar pavakarieniauti. Tikiu, jog daugumai jūsų „Bistro18” turėtų tikrai patikti.

Restoranas BISTRO 18 

Darbo laikas:11:30 - 23:00 (pirmadienis-ketvirtadienis; virtuvė dirba iki22:30); 11:30 - 24:00  (penktadienis, virtuvė iki 23:00); 12:00 - 24:00  (šeštadienis-sekmadienis, virtuvė iki 22:30 (šeštadienį), iki 22:00 (sekmadienį)) Vasarą darbo laikas keisis.  
Tinklalapis: http://www.bistro18.lt
Rezervacijos: tel. užsakymams - +370 677 72091 arba bistro18@gmail.com, tačiau atsakymas elektroniniu paštu gali vėluoti.
Virtuvė: prancūzų
Kainų lygis: vidutinio lygio – patiekalo vidutinė kaina 17-40 Lt
 
Aptarnavimas: geras, buvom maloniai aptarnauti. Maisto laukimas neprailgo, nors užkandžių nebuvo užsakyta. Mūsų balas – 9.
Maistas: porcijų dydis tikrai pakankamas ir yra sotu bei skanu.  Mūsų balas –10.
Interjeras: jauku, senamiesčio aplinka, neperpildyta detalėmis – 9.
Meniu: Meniu nedidelis, tačiau siūlomi dienos patiekalai – 9.

GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 9.25

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

www.vilnius.lt
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups