iVilnius.lt

Rugsėjo 18 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Boom! Burgers. Sprogi mėsainių karštinė Gedimino prospekte (1)

2014-10-21
Nuotr.: iVilnius.lt
Diena, kuomet šurmuliavo Tautų mugė. Kalbant apie maistą, neradome kažko, kas patrauktų mūsų akį ar kvapas sujaudintų mūsų skonio receptorius. Vaikščiodami Gedimino prospektu, pamatėme „Boom Burgers“, užėjome. Tikrai atgaiva nuo dūmų kvapo pavargusioms akims ir nosims.

Restorano personalas. Viduje mus pasitiko besišypsantys darbuotojai, buvome maloniai palydėti iki mums patikusio stalelio. Mums buvo akivaizdu, jog jaunuoliams patinka tai, ką jie daro.

Maistas. Buvome ganėtinai alkani, o pamačius meniu, alkis dar labiau padidėjo. Prisipažinsiu, jog žali (rare) ar vidutinio kepimo mėsainiai niekada nežavėjo, tad užsisakėme gerai iškeptų. Papildomai užsisakėme bulvyčių, kad turėtume prie burgerių. Aišku, mus kiek nustebino, jog bulvytes atnešė bent 10 minučių anksčiau nei mūsų mėsainius. Galite nutuokti, jog bulvytes suvalgėme iškart, net nesulaukę mėsainių. Bulvytės buvo tikrai skanios: gera druskos ir prieskonių derinys.

Gavę mėsainius, nedelsdami puolėme valgyti. Galimas daiktas, jog dėl alkio jausmo, mums mėsainiai pasirodė kiek mažoki. Vis dėlto esame linkę tikėti, jog akys mus tiesiog apgavo, o skrandžiai neliko nuskriausti ir iki paskutinio kąsnio mėgavomės mėsainiais. Gal tai ir skonio reikalas, bet mums nepatiko ant grotelių kiek paskrudinta bandelė, nes anglies skonis burnoje gadino pačio mėsainio skonį.

Baigiamasis žodis. Mėsainių restoranas patiko, jauki aplinka. Personalas neįkyrus, tačiau pakankamai pastabus. Tikrai puiki vieta pasislėpti nuo miesto šurmulio ir nebūtina rinktis vien mėsainį.

 

Virtuvė: burgeriai/mėsainiai

Kainų lygis: vidutinio lygio – patiekalo vidutinė kaina 18-31 Lt (tik mėsainis), bulvytės ir kiti priedai užsakomi atskirai(galutinę patiekalo kainą kilsteli 6-10Lt).

Aptarnavimas: geras, buvom maloniai aptarnauti. Maisto laukimas neprailgo, nors užkandžių nebuvo užsakyta, nors visi užsakėme gerai iškeptus mėsainius, tačiau vienas iš jų buvo vidutiniškai iškeptas. Mūsų balas – 8.

Maistas: porcijų dydis vidutinis, pakankamas ir yra sotu bei skanu. Deja nepatiko ant grotelių skrudinta bandelė, skonis buvo kaip anglies.  Mūsų balas – 8.

Interjeras: jauku, skandinaviško stiliaus aplinka, neperpildyta detalėmis – 9.

Meniu: Meniu nedidelis, tačiau yra dienos pietų pasiūlymai – 9.

GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 8.5

 

Boom! Burgers, Gedimino pr. 1, I-VII: 12:00 – 23:00, www.boomburgers.lt

Įvertinkite ir Jūs šį restoraną čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Boom! Burgers
Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups