iVilnius.lt

Vasario 27 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

M DONUT – 1EUR vertės amerikietiškųjų spurgų oazė Naujamiestyje (0)

2014-11-19
Kažkas mums yra sakęs, jog pačiose netikėčiausiuose vietose gimsta stebuklai. Iš tikrųjų iki galo nesusimąstėme dėl šio posakio, kol Facebook platybėse neužtikome „M Donut“ paskyros. Tiek teigiamų atsiliepimų bei komentarų tikrai neteko matyti, o tuo labiau apie spurgas. Kaip supratote, mes nebūtume mes, jeigu nepatikrintume vertinimų pagrįstumo.

Žygis į Naujamiestį. Prisipažinsime, jog iš pradžių gan skeptiškai buvome nusiteikę dėl pačios spurginės, kuri įsikūrusi Naujamiestyje, Savanorių prospekte. Nejauku Savanorių prospekte tamsiu paros metu, o tuo labiau, kuomet gatvės šviestuvai šviečia silpnokai. Vis dėlto tarp senųjų sovietinių daugiabučių atradome šią spurginę.  Pirmasis įspūdis: niekuo neišsiskirianti kavinukė iš išorės, apkabinėta šviečiančiomis įvairiaspalvėmis lemputėmis. Vis dėlto užėję vidun, mes supratome, kad čia yra tai, ko mes tikrai nesitikėjome. Ši kavinukė jūsų tikrai nenustebins savo interjeru ar kokiomis nors įmantrybėmis, tačiau kepamų spurgų kvapas bei šypsenos, kuriomis pasitinkamas kiekvienas atėjęs, užlies jus vidine šiluma ir nejučiomis imsite šypsotis. Tikimės, jog ir jūs patirsite tą jausmą, jei „M Donut“ lankysitės pirmąkart.

Spurgos. Šviežių spurgų kvapas kaip reikiant sužadino visus skonio receptorius, o spurgų įvairovė tapo atgaiva akims. Galva net pradėjo suktis nuo spurgų skonių įvairovės – vanilinė, šokoladinė, riešutinė, Bostone kremo, avietinė, ledinė ir net kramtomosios gumos skonio, kuri labai mėgstama pačių vaikų. Visų skonių net neprisimename. Tik vėliau vakare, sudoroję visas spurgas, supratome, jog padarėme klaidą:  į „M Donut“ ėjome tuščiais skrandžiais ir pagriebėme net 8 spurgų rinkinį išsinešimui. Po keturias spurgas kiekvienam – tikras pamišimas.

Kavinukės aplinka ir personalas. Spurginėje nerasite išskirtinio bei įmantraus interjero, tačiau mums aplinka priminė pieno barą, kurie buvo ganėtinai populiarūs prieš 15-20 metų, o gal net ir anksčiau, net sunku dabar prisiminti konkretų laiką. Norėtume tarti solidų pagiriamąjį žodį ten dirbančioms merginoms: visada besišypsančios, maloniai patariančios ir šiaip jos tarsi geros nuotaikos užtaisas tamsiais ir nuobodulį keliančiais vakarais.

Patarimas.Norėtume jums nuoširdžiai patarti, kad prieš užsukdami į „M Donut“ spurginę, ryžtingai nuspręstumėte, kiek spurgų norite įsigyti. Patariame dėl to, nes mes užėjome išbandyti kelių spurgų, o išėjome su visu komplektu – net 8  spurgų rinkiniu.

Kainų lygis: kainos nedidelės – spurgų kaina 3,45Lt (€1,00). Kuo daugiau užsakote, tuo mažiau mokate. Pavyzdžiui, 8 spurgų rinkinys kainuoja 22,44Lt (6,50EUR).

Aptarnavimas: tikrai geras, buvom maloniai aptarnauti. Spurgų ilgai laukti neteko, nors tuo metu buvome nevieninteliai klientai. Po mūsų iškart susidarė spurgų mylėtojų eilė. Mūsų balas – 9.

Maistas: Jokių priekaištų dėl spurgų, nes jos tiesiog tirpsta burnoje.  Mūsų balas – 10.

Interjeras: Čia jauku ne dėl esančių baldų ar interjero detalių, o dėl pačios nuotaikos viduje  – 8.

Meniu: Šio punkto negalime vertinti, nes meniu sudaro tik spurgos. Aišku, kavos neskaičiuojame kaip sudedamąją meniu dalį. Kiek netikėta, jog yra galimybė užsakyti mega spurgą, kurios dydis 25cm – tikras iššūkis! Vis dėlto pastaroji spurga pagaminama tik kitai dienai ir jos kaina 34.50Lt (9.99EUR) .

GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 9.0

M Donu
Savanorių  pr. 46, Vilnius, Naujamiestis
I-VII: 11:00 – 19:00
Tel. 863048788
http://www.mdonuts.lt

Įvertinkite ir Jūs šią spurgų kavinę-parduotuvę čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

M DONUTS M DONUTS M DONUTS M DONUTS M DONUTS M DONUTS M DONUTS M DONUTS
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups