iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

18194

„Manhattan – Nestle Ice Cream“ ledai jau gaivina ir vilniečius (0)

Paskelbta: 2015-03-18 |
Laikas, kuomet ledai buvo tik karštojo metų laiko skanėstas, jau seniai praėjo. Kiekvienais metais smaližių gretos, besimėgaujančios ledais bei ledų kokteiliais, vis didėja net ir šalčiausiu metų laiku. Paminėtinas faktas, jog vis dar atsiliekame nuo Suomijos, kur ledų suvalgoma gerokai daugiau nei Lietuvoje, o Suomijoje gerokai šalčiau nei pas mus.

Tautiečių skonis kasmet kinta ir daugumai jau pabūdo tradicinis ledų skonis. Ledų mėgėjams ir šiaip smaližiams mieste atsirado naujoji gardumynų oazė – „Manhattan Ice Dream“ ledainė. Ši ledainė dirba pagal „Nestle Ice Cream“ franšizę ir jau nuo 2014-ųjų lapkričio kviečia visus į Vilniaus Centrinę Universalinę Parduotuvę (VCUP). iVilnius.lt lankėsi būtent šioje ledainėje ir pakalbino šios ledainės įkūrėją Rimvydą Valotką. Vyras džiaugėsi, kad įgyta darbinė patirtis tarptautinėje bendrovėje pardavimo skyriuje ir noras imtis kažko naujo, paskatino įkurti savąjį verslą: „Manhattan Ice Dream“ – tai verslas, apie kurį visada svajojo.

Vilniuje jau dešimtmetį gyvenantis iš Rokiškio kilęs Rimvydas prisipažino, jog norėtųsi, kad Vilnius taptų didmiesčiu, kuriame gausu veiklos, judėjimo ir pačių žmonių. „Labai norėtųsi, kad Vilnius žmonių skaičiumi pasiektų Europos didmiesčių lygį, gal tai kažkada ir taps realybe. Šiandieninis Vilnius keičiasi, pastebėjau, jog žmonės tapo malonesni ir dažnai praleidžia, kai vairuoju. Nebėra tiek niurzgalių, kiek jų buvo anksčiau, labai teigiamas pokytis“, – šypsodamasis kalbėjo R. Valotka.

Paklaustas apie tai, kas prikeltų Neries krantinę, Rimvydas tiki, kad reikėtų atsikratyti tos sovietinės dvasios bei palikimo. Jis patikino tikįs, kad naujasis meras atkreips dėmesį į Neries krantinę.

Paklaustas apie „Nestle“ ledus, Rimvydas su užsidegimu ima pasakoti, kad šie ledai įsimintino skonio, be nenatūralių dažų, o spalvos suteikimui naudojami tokie produktai, kaip špinatai ar burokėliai. „Manhattan Ice Dream“ – ledainė orientuota ne tik į mažuosius smaližius tai visai šeimai skirta ledainė. Ledainės savininkas nesutriko paklaustas, ar nebijo būti lyginamas su kitomis ledainėmis. Jis įsitikinęs, žmonės lygina paslaugas ir prekes ir dažniausiai pasirenka teisingai,  kitos ledainės jiems tiesiog neprilygsta, o ir asortimente taip pat yra siūlomi kokteiliai, šviežios sultys, desertai pagaminti iš ledų, Lavazza kavos gėrimai. Pavyzdžiui, savotiška naujovė Lietuvoje – sorbetas. Sorbete, vaisių yra ne mažiau kaip 25 proc. Gaminant sorbetą nenaudojamas nei pienas, nei jo sudedamosios dalys: tad žmonės besistengiantys vartoti mažiau riebalų gali drąsiai rinktis citrinų, braškių ar aviečių sorbetą, šiuose leduose riebalų nėra ir jų pardavimai nuolat auga.

Kol kas mėgstamiausi vilniečių ledai neišryškėjo ir nors jau parduota daugiau nei 5000 kaušelių ledų, tačiau kiekvienas atranda savo skonį vis kitokį, juolab, kaip siūloma net 18 rūšių ledų. Tačiau mažieji lankytojai  jau atrado savo skonį, kuris yra  Hello Kitty (kramtomosios gumos skonio), - džiaugėsi Rimvydas.

Pasak jo, tai dar tik pradžia, o ir „Manhattan Ice Dream“ ledai įneš daugiau naujovių ir daugiau kokybės valgomųjų ledų pasaulyje.

Visą interviu galite rasti žemiau pateiktame vaizdo pokalbyje.

Dėkojame Rimvydui už pokalbį, o jei ir jūs norite išbandyti „Manhattan“ ledus, siūlytume apsilankyti CUP‘o ketvirtame aukštu, kur ir yra įsikūrusi ledainė „Manhattan“.

Jau teko apsilankyti? Įvertinkite šią ledainę čia.

Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Manhattan – Nestle Ice Cream Rimvydas Valotka
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups