iVilnius.lt

Sausio 25 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

„Spurgų parduotuvė“ – nauja spurgų oazė Gedimino prospekte (8)

2015-06-26
Nuotr.: iVilnius.lt
Vilniuje kiek netikėtai, o gal visai tikėtai, atsirado nauja spurgų oazė – „Donuts Shop“. Kavine, o tuo labiau restoranėliu jos nepavadinsi, nes spurginė įsikūrusi prekybos centre „GO9“, bendroje kavinių ir restoranų erdvėje. Matosi, jog „Donuts Shop“ arba „Spurgų parduotuvė“ pasiruošė ir iš pagrindų pasiryžo kibti į konkurencinę kovą. Kaip jiems tai seksis parodys ne tik laikas, bet ir patys klientai, kurie, kaip žinia, būna negailestingi juos nuvylusiems.

Ši oazė pardavinėja amerikietiškas spurgas, kurios, pasak jų tinklalapio, ne tik rankų darbo, natūralios, bet ir turinčios mažiau riebalų. Su žvalgybos būriu išsiruošėme ištirti minėtųjų spurgų unikalumą ir išskirtinumą. Į „GO9“ atvykome į pavakarę, kai šurmulys prekybos centre aprimęs. Spurgų kioskelyje dirbančios merginos vis dar buvo kupinos entuziazmo, o visus klientus pasitikdavo ir išlydėdavo su šypsenomis. Ką gi, gera pradžia pusė darbo. Šypsenos šypsenomis, tačiau mūsų žvilgsnį patraukė stiklinis prekystalis, kuriame slėpėsi nemažas būrelis įvairiaspalvių spurgų. Kiekvienos iš jų kaina – 1 EUR. Apie skonių įvairovę patylėsiu, nes apsisuks galva, jei norėsit patys pamatysit ir paragausit. Laimei, jog buvome pavakarieniavę, tai neteko pasiduoti alkio karštinei ir įsigijome tik tris spurgas: apelsininę fėją, mėlynąjį monstriuką (baltojo šokolado skonio) ir braškinį bučkį.

Nekantravome kuo greičiau išmėginti šių nuotaikingų spurgų. Pirmoji eilėje – apelsinų skonio. Skanu, tikrai šviežia, skonis tikrai apelsinų. Vis dėlto nesu tikras dėl aliejaus kiekio spurgose, nes aliejaus skonis lieka burnoje toks pats, kaip suvalgius panašių spurgų. Skonio reikalas, bet turbūt kitaip ir negali būti, nes spurgos kepamos aliejuje. Kitos dvi spurgos irgi dingo gan greitai ir buvo išties skanu. Gal paminėsiu faktą, jog šios spurgos yra kiek švelnesnio skonio ir ne tokios saldžios, gal ir mažiau kalorijų, bent jau šiokia tokia paguoda.

Aišku, vakare gavosi šios toks kuriozas, jog praeinantys žmonės šypsojosi praeidami mane, galvojau gal šiaip. Grižus namo, paaiškėjo ir pagrindinė priežastis – mano lūpos ir ūsai nuo spurgų glajaus nusidažė mėlynai – tikras mėlynasis monstriukas. Tikiuosi mane matę žmonės nepagalvojo, kad aš nevaleika. Sakoma, jog šypsena ir juokas yra geriausias ilgesnio gyvenimo šaltinis, tai bent taip kažkam keliomis minutėmis prailginau gyvenimą.

Galiausiai spręsti jums, kurios spurgos jums tinka ir patinka. Pabaigoje pajuokausiu, jog valgydami spurgas rizikuojate per dideliu cukraus kiekiu kraujyje ir plokščio pilvo gerove, tačiau kaip jų nevalgysi, kai jos tokios skanios.

Galbūt žinote vietų, kur, jūsų manymu, spurgos dar geresnės? Informuokite, o iVilnius komanda tenai būtinai apsilankys ir pačias spurgas išragaus.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė Spurgų parduotuvė
Komentarai (8)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups