iVilnius.lt

Rugsėjo 19 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Vokiečių restoranas „BUnte GAns“ (0)

Vokiečių restoranas „BUnte GAns“
2013-07-26
Jeigu eisite nuo Rotušės aikštės Aušros Vartų link (Aušros Vartų gatve), vargu ar nepastebėsite vokiško stiliaus restorano „BUnte GAns“. Nepraėjome ir mes, nusprendėme išbandyti kažką vakarietiško. Iš vizitų Vokietijoje žinojome, jog vokiškos porcijos ganėtinai didelės ir tikrai vertos tų pinigų, kuriuos išleidome tiek Frankfurte, tiek Berlyne. Tiesą pasakius, galvojome, jog čia kažkokia vokiško restorano kopija ir bus tik eilinė kavinė ar užeiga.

Užėję į vidų, nustebome, nes iš tikrųjų pasijutome Vokietijoje: interjeras, kvapai ir net pačios padavėjos. Buvome maloniai sutikti, palydėti iki stalelio. Kadangi nebuvome pakankamai protingi ir iš anksto nepaklausėme apie porcijų dydį, buvome šokiruoti, jog porcijų dydis bylojo apie galimą persivalgymą. Užsakėme dienos sriubos – gavome po litrą sriubos, užsakėme šnicelį – gavome tikrai didelius, vos didelėje lėkštėje telpančius kepsnius (karbonadus) su raugintais kopūstais. Seilė tįsta jau dabar apie tai pagalvojus. Aišku, užsakymo teko laukti apie valandą, tačiau laukimas atsipirko su kaupu. Nesugebėjime įveikti antrojo patiekalo, paprašėme to, kas liko, išsinešimui.

Tikrai buvome sužavėti padavėja Laima, kuri aptarnavo ne tik didelį 20 žmonių stalą, bet ir įnoringus Rusijos turistus.

Be jokios abejonės sakome, kad apsilankysime šiame restorane dar kartą, o vokiškos porcijos už lietuvišką kainą, tikrai vertos visų dėmesio.

Mūsų įvertinimas

Virtuvė: vokiečių

Kainų lygis: vidutinio lygio

Aptarnavimas: Tikrai neblogas, bet jaunoji padavėja šiek tiek menkai bendravo su klientais. Maisto teko laukti gerokai ilgiau, nei buvo žadėta. Mūsų balas - 8.

Maistas: didelės porcijos, galinčios tapti tikru išbandymu kiekvienam. Mūsų balas – 10.

Interjeras: vokiška tema išpildyta, bet gal trūko ir pačių padavėjų vokiškos aprangos - 9.

Meniu: Platus pasirinkimas ir vertas dėmesio meniu – 10.

GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 9

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

iVilnius.lt
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups