iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Gegužės mėnesio atostogoms turistai renkasi Vilnių (0)

2015-04-28
Nuotr.: Bigstock
Kasmet gegužės pradžioje į Vilnių atvyksta gausesni turistų būriai  iš Lenkijos ir Rusijos. Šių šalių gyventojai, turintys papildomų laisvadienių gegužės 1–9 dienomis, savo atostogoms pasirenka būtent Vilnių ir skiria laiko miesto pažinimui bei pramogoms.

Pasak Vilniaus turizmo informacijos centro direktorės Jolantos Beniulienės, jau kelinti metai iš eilės gegužės mėnesio pradžioje suaktyvėja sostinės centrų lankomumas. „

„Matome, kad daugiausia turistų atvyksta iš Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos. Svečiai iš paminėtų šalių sudaro kone 50 proc. visų, atvykstančiųjų gegužės mėnesį. Lyginant su ankstesnių metų statistika, galime pasidžiaugti stabiliu kasmetiniu augimu, siekiančiu 4–7 proc.“.

Į Vilnių atvykę turistai dažniausiai jau būna užsisakę nakvynę ir suplanavę bent keletą poilsio dienų mieste. Vilniaus turizmo informacijos centruose jie dažniausiai teiraujasi apie pramogų vietas, muziejų darbo laiką, lietuvišką virtuvę, dviračių nuomą. Taip pat pastebimas ir aktyvesnis susidomėjimas turistams skirta kortele Vilnius City Card  ir ekskursijomis.

Jau daugiau kaip ketveri metai gegužės pradžioje rengiamos ir specialios ekskursijos rusų ir lenkų kalbomis. Profesionalūs gidai pristato klausytojams miesto istoriją, kultūrą ir padeda atrasti gražiausias miesto vietas, į kurias norėsis sugrįžti dar ne kartą. Šįmet tokios ekskursijos lenkų kalba vyks gegužės 1–3 dienomis, rusų kalba gegužės 1–10 d. Ekskursijų laikai ir išsami informacija skelbiama svetainėje www.vilnius-tourism.lt. Informacija el. paštu tours@vilnius.lt arba tel. 8 5 253 2115.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups