iVilnius.lt

Gegužės 28 13°C

13495

TripAdvisor apdovanojo keliautojų išrinktus geriausius 2015 metų Vilniaus viešbučius (0)

Paskelbta: 2015-02-11 |
Didžiausias pasaulyje kelionių portalas  „TripAdvisor" pirmą kartą gyvai įteikė „Travelers′Choice™“ apdovanojimus keliautojų išrinktiems geriausiems 2015 metų Lietuvos viešbučiamsGeriausiais šių metų Lietuvos viešbučiais pripažinti "Kempinski Hotel Cathedral Square" (Vilnius), "IDW Esperanza Resort" (Trakai) ir "Šekspyro" viešbutis (Vilnius). Apdovanojimus įteikė "TripAdvisor" atstovas Europai Thomas Bangert ir Lietuvos sostinės meras Artūras Zuokas.

„Esu labai laimingas, matydamas jus visus Vilniuje, jau trečiąjį kartą vykstančioje parodoje-kontaktų mugėje.  Džiaugiuosi, kad tokiu aukštu lygmeniu apdovanojami mūsų viešbučiai ir net du iš jų – Vilniaus viešbučiai. CONVENE atvėrė naują puslapį regiono turizmo plėtroje ir dabar drauge sėkmingai einame pirmyn. Verslas, konferencijų turizmas ir bendradarbiavimas su regiono šalimis yra Vilniaus prioritetas. Tikiu, kad dinamiškas, energingas ir  atviras Vilnius jus įkvėps ir nuolat norėsite čia sugrįžti“, – sveikino svečius Vilniaus meras Artūras Zuokas. 

Jau 13-ą kartą organizuojamuose kasmetiniuose rinkimuose  8151 apgyvendinimo įstaiga įvairiose pasaulio šalyse pateko į savo šalies geriausiųjų dešimtukus, kurie sudaromi remiantis milijonais keliautojų įvertinimų ir nuomonių. Šių rinkimų laimėtojai keliautojų įvertinti už puikų aptarnavimą ir kokybiškas paslaugas.

Apdovanojimais prasidėjusioje jau trečiojoje parodoje-kontaktų mugėje CONVENE svečiuojasi per 300 konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalų iš Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių. Vilniuje vietų ir paslaugų teikėjų savo renginiams ieškos tokių korporacijų kaip „American Express Meetings & Events“, „Fazer “, „Johnson and Johnson“, „Alcatel Lucent“, „Honeywell“ ir kitų bendrovių atstovai bei renginių planuotojai.

„Mums pavyko į Vilnių pritraukti geriausius konferencijų turizmo profesionalus, stambius renginių organizatorius, kurie nuolat ieško vietų korporacijų ir asociacijų renginiams. Tikimės, kad mūsų verslas sugebės pasinaudoti visomis CONVENE suteikiamomis galimybėmis, užmegsti naujų kontaktų ir rasti naujų klientų“, –  sako kontaktų mugės organizatorė, Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Paroda-kontaktų mugė CONVENE Vilniuje vyksta jau trečią kartą. CONVENE tapo žinomu renginiu Baltijos jūros regione. Siūlydama puikų kainos bei kokybės santykį, kontaktų mugė sėkmingai konkuruoja su kitais, gerokai seniau kitose šalyse vykstančiais renginiais ir įtvirtina Vilniaus, kaip vartų į Baltijos jūros regioną,  vardą. Per pirmus dvejus kontaktų mugės metus užmegzta dešimtys tūkstančių naujų verslo kontaktų, pirmųjų parodų dalyviai užsakymų sulaukė keleriems metams į priekį.  Šių metų CONVENE suplanuota per 3525 susitikimai.

Pagrindinis CONVENE organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, agentūra „Baltic Travel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Amberton Hotels“ ir „Crowne Plaza Vilnius“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR ūkio ministerija.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups