Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Dažasvydis ir lazeriai - Pelesos g. 1/2, Vilnius - Dažasvydis/Šaudymas | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Sausio 28 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

Dažasvydis ir lazeriai

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 671 52271
El. paštas: info@dazasvydis.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Dažasvydis – puiki sportinio poilsio forma aktyviems žmonėms, kuriems patinka kokteilis iš adrenalino, sporto, sveiko azarto, gryno oro ir ginklo rankose.

Šis dažasvydžio klubas vienas iš pirmujų pradejo propoguoti dažasvydį kaip aktyvų laisvalaikio praleidimą Lietuvoje. Pramogų klubas buvo įsteigtas 2004 metais. Klubas turi gerą patirtį žaidinių organizavimui.

Klubo aikštelių žaidimo zonos yra ir gamtoje, ir dengtose patalpose, todėl žaisti galima bet kokiu oru. Patyrę dažasvydžio teisėjai padės naujokams susipažinti su žaidimu, o patyrusiems žaidėjams praves įdomų žaidimą pagal scenarijų.

Čia galima žaisti ir lazeriais. Laser Tag – tai novatoriška tendencija pramogų ir aktyvaus poilsio pasaulyje. Emociniu turiniu laser tag panašios į dažasvydį, tačiau nuo dažasvydžio skiriasi tuo, kad yra visiškai saugios žaidėjams. Didžiulis labirintas su specialiais garso ir šviesos efektais, dinamiška muzika, nuostabi atmosfera ir galimybė pasirinkti patinkantį scenarijų - laser tag taps pačiu įsimintiniausiu jūsų šventinės programos punktu.

Susijusios vietos

ups