iVilnius.lt

Gegužės 11 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Jurgis ir Drakonas

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 4.67 iš 5
Itališka virtuvė Picerija Kainos: vidutinės Vegetarams Populiariausių restoranų reitingas
Stars
Telefono nr.: +370 600 77977
El. paštas: pylimo@jurgisirdrakonas.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 11.00-22.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 5.0       Maistas 4.8       Meniu 4.2       Interjeras 4.0  
4.67
Jurgio ir Drakono pizza tikriems herojams – o herojai žino, kas yra geriausia kokybė, ir ieško geriausio.

Mūsų pizza neapolietiškos tradicijos gaminama tik iš itališkų miltų. Pomidorai taip pat po karšta Italijos saule sunokę ir sodrūs, o itališkoji mozzarella tirpstanti burnoje. Visos itališkos dešros: ir saliamis, ir nduja yra atgabentos iš Italijos. Žinoma, naudojame Parmeggiano Regiano.

Laikomės Vera Pizza Neapolitana tradicijų ir savo pizzos tešlą brandiname mažiausiai 12 valandų, o dažnai – ir visas 24. Kuo ilgiau bręsta tešla, tuo ypatingesnį skonį ji savyje sukaupia.

Mūsų pizza iškepa karščiu alsuojančioje krosnyje per pusantros minutės. Mes manome, kad kepame skaniausią ir kokybiškiausią pizzą Lietuvoje. Tai labai drąsus pareiškimas, bet siekiame geriausio ir tuo didžiuojamės.

Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas Jurgis ir Drakonas.Pica. Maistas

Kliento įvertinimai

user
Anastasija
Vasario 06, 2015
Stars
 
 
5 nes ten pasakiskai skanu

Vieta aplankyta: 2015 m. Vasario mėn.

2  0
user
Rugpjūčio 31, 2017
Stars
 
 
Nusivylimas. Užsisakėme picas, tuomet 2 atnešė, o dėl trečios pasakė, kad tokios negali iškepti, nes nėra jūrūs gėrybių, reikia kitokią užsisakyti... Pasijutome nepatogiai - nei valgyti, nei laukti vėluojančios picos. Jei taip, turėjo užsakant padavėjas žinoti situaciją arba pavėlinti ir kitas picas. Pačios picos - nieko ypatingo, padas pridegęs, man po šio valgymo kilo rūgštys, o tai rodo, kad su ingredientais ne viskas gerai. Interjeras skurdus, triukšmas dėl vaikų spygavimo (šventė kažkas gimtadienį) baisus. Kainos neatitinka kokybės. Daugiau ten kojos nekelsiu.

Vieta aplankyta: 2017 m. Rugpjūčio mėn.

1  0
Visi įvertinimai (15)

Susijusios vietos

ups