iVilnius.lt

Rugpjūčio 10 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Maghrib

Stars
Atgal į sąrašą
 
Užsirezervuok staliuką
Įvertinimas: 5 iš 5
Populiariausių restoranų reitingas
Telefono nr.: +370 698 05667
El. paštas: info@maghrib.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-IV: 12.00-23.00, V-VI: 12.00-00.00, VII: 12.00-21.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
5
Maroke valgymas tarsi koks magiškas ritualas – įprasmina valgymą drauge ir stiprina tarpusavio ryšius. 

"Daug spalvų, skonių ir ...jauku kaip šeimos namuose" - tai Kristina pati patyrė Maroke ir su meile kuria savo restoranėlyje Užupyje. Čia vakarienės trunka ilgai, o įvairiaspalvių skonių marokietiški patiekalai aptarinėjami su nuostaba ir emocijomis. 

Maroko virtuvė labai spalvinga ir įvairi kaip ir pati šalis, savita ir kartais net intriguojanti. 

Dažniausiai naudojami prieskoniai ir pagardai: cinamonas, kuminas, ciberžolė, imbieras, raudonasis ankštinis pipiras, paprika, anyžiai, sezamas, petražolė, kalendra, mairūnas, svogūnai, česnakas, medus, muskatas, čili pipirų pasta „Harissa“, sūdytos citrinos.Tradicinė ir moderni marokiečių virtuvė kontrastinga, todėl viename patiekale dažnai yra ir saldaus, ir sūraus, ir aštraus. 

Maroko virtuvės simbolis yra „Tajine“ – tai įvairiausiais prieskoniais gardinti, aromatingi ir sultingi troškiniai su daržovėmis ir vaisiais, mėsa – aviena, vištiena, jautiena, žuvimi ir jūros gerybėmis – nuostabaus skonio ir minkštumo, tiesiog tirpsta burnoje.

Sriubų mėgėjams kiekvieną mėnesį siūlome išbandyti naują marokietišką sriubą, kurios yra labai tirštos ir sočios.

Mažuosius restorano lankytojus valgidiname marokietiškais „Beghrir“ blyneliais. Šie blyneliai dar vadinami blyneliais su tūkstančiu skylučių, kurių kiekvienoje rasite po lašelį medaus ir sviesto padažo.

Smaližius džiuginame saldžiais ir aromatingais marokietiškais saldumynais: marokietiška chalva, kurios pasakišką skonį reikia pajusti bent kartą gyvenime. Nuostabiu Mhanncha pyragu su ledais, gaminamu iš mūsų restorane kepamos tradicinės plonos warka tešlos, su maltų migdolų įdaru su apelsinų žiedų vandeniu. Ne tokiems smaližiams siūlome vaisių desertą. Kartais tai, kas paprasta, gali būti nuostabaus skonio – apelsinų griežinėliai su šlakeliu apelsinų žiedų vandens ir cinamonu. 

Viską vainikuoti siūlome marokietiška mėtų arbata „Atay bil na‘na‘“ – tai arbata, ruošiama iš žaliosios arbatos su šviežiomis mėtomis ir geriama iš mažų spalvotų arbatai skirtų stiklinių.

Kliento įvertinimai

user
Kovo 04, 2016
Stars
 
 
Puikus maistas ir aptarnavimas! Būtina paragauti avienos tadžine ir marokietiškos mėtų arbatos!

Vieta aplankyta: 2015 m. Spalio mėn.

1  0
Visi įvertinimai (1)

Susijusios vietos

ups