iVilnius.lt

Gegužės 11 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Belmontas

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 3 iš 5
Lietuviška virtuvė Kainos: mažos Vegetarams Populiariausių restoranų reitingas
Stars
Telefono nr.: +370 6 861 4656
El. paštas: info@belmontas.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII 12.00 –24.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 2.0       Maistas 1.0       Meniu 1.0       Interjeras 3.0  
3
Prancūziškojo (Belmonto) malūno komplekso atgaivinimo idėja buvo pagrįsta didžiule pagarba mūsų istorijos reliktams ir nuostabiam Vilniaus apylinkių kraštovaizdžiui.

Prancūziškojo (Belmonto) malūno komplekse įsteigtas Belmonto pramogų ir poilsio centras. Šį centrą sudaro komplekso pastatuose įkurtos įvairios paskirties salės. 

Belmontas Belmontas Belmontas

Kliento įvertinimai

user
Birželio 08, 2016
Stars
 
 
I would like to say a BIG THANK YOU for your hosting. We was celebrating our daughters Christening in there. Food was OK, of course its depended on each and everyone taste but in general was good. I would like to say a BIG thank You to EVA our waitress she done a great job, really nice and pleasant lady . Belmontas is really nice place - park ! Clean, cosy and beautiful place to celebrate, relax, enjoy your time!

Vieta aplankyta: 2016 m. Birželio mėn.

0  0
user
ina
Kovo 30, 2016
Stars
 
 
Tragiškas maistas - neįtikėtinai suprastėjo, ne tik neskanu, bet ir nešviežia. Užsakėm kepsnius kurie buvo be skonio, atšalę, o vaikai vos paragavę maltinių iš vaikiško meniu vos neapsivėmė - mėsa keistai raudona, smirdi ir negana to dar kalendros buvo pridėta tiek, kad net suaugusiems buvo šlykštu valgyti; košė taip pat buvo atšalusi... Labai prastai, mėgdavom ten svečius nusivežti, nes buvo maistas neblogas ir vieta graži, o dabar baisu būtų, sakytų kad lietuviai bepročiai kad atmatas be skonio valgo. Pasiskundėm padavėjai, bet jokios reakcijos iš virtuvės nebuvo. Šventėme gimtadienį, visi maistu buvo nusivylę, tad natūralu kad mano nuotaika buvo ne kokia. Skanios buvo tik tuno salotos...

Vieta aplankyta: 2016 m. Sausio mėn.

0  0
Visi įvertinimai (3)

Susijusios vietos

ups